Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyenek a mérleg férfiak?...

Milyenek a mérleg férfiak? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2021. jún. 24. 12:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Melyik, mérleg jegyű férfiról beszélünk?
2021. jún. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Nyugodtak, csendesek.
2021. jún. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mérleg férfi vagyok.

Én: kissé zárkózott, nem szeretem a nagy tömeget, de néha azért járok szórakozni, bulizni. Alapjáraton mindenkivel kedves vagyok. Haragtartó jellem. Könnyen meg lehet bántani.

2021. jún. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Egyet ismertem, jártunk. Alkalmazkodó, társasági ember volt, nem nagyon voltak konfliktusaink. Soha sem mondta, ha valami nem tetszett neki. Egyszercsak, mint derült égből a villámcsapás szakított. Akkor sorolta fel évekre visszamenőleg a problémáit, amik zavarták a kapcsolatunk alatt. Én csak pislogtam, mint hal a vízben. Pár napra rá másik nővel volt már, akit még a kapcsolat alatt szedett össze.
2021. jún. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

En is merleg vagyok!

Nem a legjobb valasztas!

Joszandekuak de hangulatemberek.

Szeretnek tetszeni meg flortolni. Nem eppen egy husehes tipus de szeret szeretni! Keresi a harmoniat!

Spiritualis, lelkis tipus.

Neha elvarazsolt elvan a kis vilagaban. Egyszerre akar elzarkozni a vilagtol meg a tarsasag kozepe lenni!

Szereti ha imadjak bokolnak neki! Muvesz venakkal szuletett! De eleg idegroncs tipus! Szeret dugni meg elvezni az eletet viszont eleg onmarcangolo tipus. Feleslegesen stresszel dolgokon! Almodozo, Naiv, idealista.

Karrier annyira nem erdekli inkabb az elvezeteket hajszolja! Jo az agyban de sokszor csak magara gondol!

Ha olyanja van ugy kielegit ahogy meg nem voltal egesz eletedben! Szinte a lelkedet is szetdugja! De ne vard el!

Nem kapod meg mindig!

Igazsagszerint legtobbszor unalmas de neha bedobja magat es akkor nagyot tud alakitani!

Kulsore altalaban jol neznek ki! Nagyon ossze tudja valogatni a divatot ha akarja!

Jo erzeke van a kulsosegekhez!

Altalaban kulsore hoditanak!

2021. jún. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
3 - as vagyok: ötös 99 százalékban leírta, milyen vagyok!😀 Még a szex dologra is igaz, amit írt!🤣
2021. jún. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Két Mérleg férfit ismerek.

Egyik bizonytalan,hezitáló, nem tudja mit akar és ezzel másokat kiborít alaposan. Amúgy csendes, nyugodt ember,de nem lehet eligazodni rajta.


Másik egy idősebb, akire azt tudnám mondani, hogy bájgúnár.Extrém öltözködés,hiúság, kis termete miatt nagy kocsija van, hisztik és aki a párja,azt mindig nyomulással, nyálaskodással hálózta be.Elmondása szerint akkor van vele szex, ha ő akarja, egyébként még ölelés sincs.

Szóval, egy törpe hiú férfi, mégis futnak utána a fiatal nők.

2021. jún. 26. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
73%
Mekkora idiótaság már jellemre reflektálni a horoszkópból, mintha lenne hozzá bármi köze is 😃
2021. jún. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Nem hiszek a horoszkópban de az 5-ös leírt centiről, centire


Üdv

Egy mérleg férfi

2021. júl. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A mérleg nyugodt és higgadtan gondolkodik. Pozitív tulajdonságai hasonlóak a bika és az ikrek pozitív tulajdonságaival, okos, barátságos és együttérző és tudja élvezni az életet.


De negatív tulajdonságai a skorpióval egyeznek, hogy kicsit túlzottan akaratos és bosszúálló, mert a lelki sérelmeit nem tudja úgy egyhamar feldolgozni a mérleg sem, amíg aki megbántotta egy nagyon jó dologgal nem engeszteli ki.

2022. máj. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!