Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyenek ok? Tapasztalatokra...

Milyenek ok? Tapasztalatokra vagyok kíváncsi

Figyelt kérdés

Milyenek a mérleg férfiak átlagban, es az ágyban?

Minden érdekelne róluk, tapasztalat alapján persze.

Akik pedig nem hisznek az asztrológiaba inkabb ne is írjanak, mert ez pont ez a kategória ahol ezt fel lehet tenni 😉😃

Koszi a válaszokat



2020. jún. 5. 19:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A legjobbak szerintem 😊
2020. jún. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Általában a társaság középpontja, sok barátja van, és ez főleg annak köszönhető hogy nem szereti a konfliktusokat, kerül minden összetűzést. Jó megfigyelő, hamar átlát dolgokat, jól alkalmazkodik minden helyzethez .

Negatívumként talán annyi amit előbb is írtam, hogy inkább tűr, de a béke miatt nem szól semmiért.

Mindkét gyerekkori barátom mérleg, bátyám is, volt párom is. Ezek alapján írtam a véleményemet, de persze lehet más máshogy látja.

2020. jún. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

Volt Mérleg párom,azt mondom,soha többet. Túl szirupos volt,hiú,önfényező,túlzásba vitte a gondoskodást,már szinte a számhoz emelte volna a kanalat.

Minden percemről tudni akart,ha barátnőmmel szerettem volna találkozni, szinte titokban kellett.

Befolyásolható volt a barátjaitól,nagyon fukar volt anyagilag.Tényleg sokat alkalmazkodott,de sajnos ez elhallgatással, kegyes hazugságokkal,ferdítésekkel járt, semmit nem akart teljesen megbeszélni,kibeszélni.

Érzelmileg ragaszkodó volt,de egy év után már kibírhatatlan volt, mert talán nem is belém,hanem a szerelembe volt szerelmes.Összerakódott sérelmeit bő fél év után egyszerre zúdította rám, levegőt sem kaptam,nem értettem ezt.Sokat agyalhat,mert apróságokon is hisztizni tudott,szó szerint.

Ágyban inkább babusgatós volt,egy nagy játékbabának nézett,és csak az "ő" játékának,akit nem enged másnak.Sértődős és féltékeny volt mindenkire.

Egyébként semmi extra nem volt benne,szemérmes volt inkább de nem szexi,pl nem csókolózott sosem és inkább kényeztetni akart,mint kölcsönösen élvezni egymást.

Amikor bűbájosan ,de elmarta a legjobb barátnőmet - mert rá is féltékeny volt -, akkor telt be a pohár és szakítottam.

Olyan hisztit csinált,mint egy gyerek,sok mindent csapkodott,összetört,a kulcsot is kidobta az ablakon,hogy keressem meg és adjam másnak.

Nagy öröm volt megszabadulni tőle,soha többé ilyennel nem kezdenék.

Pedig szóltak előre barátok és anya is,de nem hallgattam rájuk.


28 L ( skorpió )

2020. jún. 6. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Alkalmazkodo, kozvetlen, baratsagos konfliktuskerulo, szerintem mind ferfiban mind noben harmonikus a kinezetuk, de ha nem is akkor is ragaszkodik egy stilushoz amit magaeva tett. Nagyon hizelkedo, hiu es romantikus tipus.

Tobb merleg ferfivel volt dolgom egyikojuk sem a huseg mintapeldaja, nehezeN kotelezodik el(hazassag) De akkor is megtart mellette maganake gy mellekvonalat. Szoban is imad flortolni. Nem szereti Ha porazon tartjak abbol sok hallgatas utan asztaltborit es megy...

Szereti a kenyelmet a luxust.

Az agyban szerintem egyik legjobbak mert szeretik megadni ennek is a modjak... meg a “kulsosegeket” igy kielveznek mindent es mindenkit.:P

Kell egy olyan tars mellejuk aki azert huz egy vonalat veluk, pl egy oroszlan napjegyuvel nagyon jo paros a merleg, vagy egy nyilassal.. :)


Nekem oroszlan holdam es merkurom van, venuszom az ikrekben es az elsohazam a kosban ha valaki statisztikat allit ossze ezekbol

2020. jún. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen 4-es, en kos vagyok állítólag a merleg nagyon passzol hozza 😃
2020. jún. 6. 13:40
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

Kos vagyok és menekültem a mérleg exemtől. Hiú volt, folyton kellett neki a hízelgés, hogy jól érezze magát de én erre képtelen vagyok. Letargikus volt egyébként ha éppen nem ő volt a csodás. Hajlamos volt az érzelmi zsarolásra amitől kifutok a világból. Körbejelölt mint valami macska és folyamatosan tudni akarta mi van velem, hívagatott, írogatott. Döntésképtelen volt; egy randihelyszínnel nem bírt magától előhozakodni, nekem kellett nőként kitalálni mindig, hogy hova menjünk basszus. Sértődékeny volt amivel én megintcsak nem tudok mit kezdeni. Az ágyban nagyon unalmas volt, fantázia 0, kötelező körök, alap pózok, 15 perc, dirr aztán nézte a tv-t fe azt azért elvárta, hogy elájuljak a méretes szerszámjától minden egyes akalommal...

Alapjáraton kedvelem a mérlegeket és nagyon sok mérleg barátom van de kapcsolati szinten borsódzik tőlük a hátam.

2020. jún. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát rám sok minden igaz ezekből sok minden nem.

37 f Mérleg.

Nekem pl:a Hűség az egyik legfontosabb,és mindenáron elakartam köteleződni.

A nagyon nagy konfliktusokat kerülöm( verekedés), de azon kívül nem tudom befognia képemet, túl nagy az igazságérzetem, kb sosem maradtam alul veszekedésben, és bármikor visszaszóltam akárhol is voltam, ezt is kinőttem egy pár éve legtöbbször csak nyelek egy nagyot. Ha olyanom van sajnos mikor tele van a bili akkor akárkinek akármit mondok, így akárkit megbántva ,idegent ismerőst barátot, párt.

A hiúságomat kinőttem úgy 20 éve.

A féltékenység nagyon jellemző volt rám, de csakis a biztonságérzetem miatt ,de a mostani párommnál 100% osan elmúlott.

Van amiben ténylegesen nehezen döntök, de van amiben csettintésre.

Az ágyban mindenki , azt mondta ,hogy a legjobb voltam(nem a méret miatt) 5 nő volt az életemben. Én személy szerint rossznak mondanám magamat, Nagyon nagy bizonyítási vágyam volt, ezt mostani páromnál letudtam.

Abszolút nem vagyok sex orientált.

Rettenetes bizonyítási vágyam volt és valamennyire még mindig van.

Néha szakadt Pank néha kopasz rocker stílusom volt agresszívnek néztem inkább ki mint harmonikusnak, (de sosem voltam agresszív még verekedni sem tudok csak a tesómmal verekedtem, de azt is 21 éve utoljára). Ezt egy ideje letettem , most legtöbb cuccom a párom ízlése szerint van, sokat nem szeretek sokat igen. Simán eltudnék menni kb bárhova a legszakadtam cuccomban is(melegítőt utcára soha), ha nem nézném a páromat, sztem ruha terén igénytelen vagyok, de nagyon szeretem a szép ruhákat is.

Az alkoholt ki nem állhatom , meg tudok inni valamiket ha muszájj, de nem látom értelmét kár belém érzésem van és elitélem, ahogy a cigit is.

Nem lehet általánosítani én pl nagyon kirívó vagyok. Az alapokban bármelyik mérleget felismerem magamban akikkel találkozok(alapokban) , volt egy akinek nem hittem el neki ,hogy mérleg teljesen ilyen álmodozó volt volt álomvilágban él, Nekem is megvan a saját világom.

Nagyon sajnálom ,ha untattam valakit és ha nem a kérdésre válaszoltam.

2020. jún. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a 7 es a bizonyítási vágyamat úgy tudtam le ,hogy már nem bizonyítgatok. A valamennyire még mindig van azt jelenti ,hogy a páromnak

próbálok a legjobb lenni, de nem bizonyítgatok semmit sem.

2020. jún. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
7-es nagyon szépen koszonom ezt a választ, pont ilyesmikre voltam kivancsi, egyaltalan nem untattal, jo fej lehetsz amugy 😃
2020. jún. 8. 18:00
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szivesen. Köszi.
2020. jún. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!