Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy skorpió lány és egy...

Egy skorpió lány és egy oroszlán fiú milyen pár lehet? Hogy jönnek ki egymással?

Figyelt kérdés
Tudom, nem a csillagjegyen múlik hogy hogyan jönnek ki, de azért mégis foglalkoztat.

2021. jún. 25. 17:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Az oroszlán emlős a skorpió meg rovar és méretben se passzolnak szerintem nem lehet túl jó
2021. jún. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
A Skórpió (önző) az Oroszlán (Én) szintén.A Skorpiók nők szerrtnének uralkodni a pasi felett.Nem járnék skórpióval,kiismertem őket.
2021. jún. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
54%

Én is egy skorpió nő vagyok. Ellenségnek sose válassz Skorpiót, szövetségesnek azonban kiválóak vagyunk. A legbizalmatlanabb jegy a Skorpió, ezért ha valaki egyszer eljátssza a bizalmát, nincs pardon.

Egy Skorpió mellett lehetetlen unatkozni, inkább felkavarjuk az állóvizet, mintsem eléldegéljünk a langyos vízben. Kétségtelen, hogy a végletességünk miatt a legrosszabb jegy címet kivívtuk maguknak, azonban ilyen megkülönböztetés nincs az asztrológiában, de abban azért egyetérthetünk, hogy nagyon sokfélék vagyunk, nehéz minket kiismerni és a legmegosztóbb jegyek egyike vagyunk.Ki gondolná, hogy a Skorpió jegy az egyik legérzékenyebb jegy az összes közül? Ezt a fajta érzékenységet, ami ellentmondásos, (kívülről keménynek látszunk) legjobban csak is egy Skorpió képes megérteni.a skorpiók vagy gyűlölnek, vagy szeretnek, átmenet nincs. Egy Skorpió mindenét képes odaadni annak, akit kiválasztott, legyen az férj, barát, gyerek, és ha meg kell őket védeni, nem ismer akadályokat. A türelem semennyire nem erős oldala, 10-ig meg kell tanulniuk elszámolni.

A Skorpió marását vélhetően már mindenki ismeri, kegyetlen tud lenni, ha sérelem éri. Ha megbántva érzük magunkat, nem mutatjuk ki nyíltan, kivárjuk az időt, ha kell, éveket is, hogy megbosszulhassuk. Bár nem szeretjük a változásokat, makacsul ellenállunk, mégis képesek vagyunk a megújulásra. Bármit képesek vagyunk megtanulni, a mélyére ásni és elsajátítani, az emberek veséjébe láttni. Szeretünk kisajátítani, elengedni viszont képtelenek vagyunk. A legösztönösebb jegy vagyunk, amely nem kíméljük sem magunkat sem másokat: könnycsepp, harc, szenvedély és szenvedés nélkül nem élet az élet mellettünk.

Azt tanácsolom neked ha egy skorpió lánnyal akarsz együtt lenni hogy: ne akard birtokolni,ne akard át verni, ne beszélj mellé,ne legyél gyenge,és ne untassd! Ki illik hozzá?


Bárki, aki már majdnem elérhetetlen, megközelíthetetlen, aki fent tudja tartani az érdeklődését, lelkileg elég erős, szenvedélyes, és nem riad vissza az őrültségektől. sok szerencsét! Nehéz egy skorpió mellet de ha jó és őszinte leszel hozzá nem titkolózól előtte ( mondjuk az lehetetlen mert úgyis rá jön ) akor úgy fog téged szeretni mint ahogy senki!!

2021. jún. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3, érdekes egy válasz, köszi. Amúgy én is skorpió vagyok, csak érdekelt hogy mit gondoltok.
2021. jún. 25. 18:27
 5/15 A kérdező kommentje:
1, :"D
2021. jún. 25. 18:28
 6/15 anonim válasza:
3 mas vagyok a párom is skorpió mint ahogy én. 🤭
2021. jún. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
Ismerek ilyen felállást: állandó dominancia harc, egymáson uralkodni akarás, kompromisszum képtelenség, óriási mindennapos veszekedések, elköltözés utána kibékülés, de változatlan veszekedések jellemzik a kapcsolatot, amit már csak a 2 meglévő gyerek tart össze, ki tudja meddig.
2021. jún. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

A skorpió rovar? Azt hogy?



Amúgy szerintem se illik össze ez a páros. 3as jellemrajza nagyon jó.

2021. jún. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Bocsánat ízeltlábú jogos
2021. jún. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%

Oroszlán vagyok, párom volt három évig egy Skorpió.

Nagyon nagy szerelem volt, nagyon jól megvoltunk,de ő sokszor rendezett néma hisztit, nem is tudtam miért.

Aztán minden ok nélkul leépítette a barátait, nem állt szóba a családjával, és elvolt magában.

És amikor elkezdtunk volna komolyabban tervezni,több év egyuttélés után, egy nap bejelentette, hogy van valakije,akibe szerelmes. Úgy dobott el,mint egy kenyérhéjat,ráadásul sokszor még lelkileg belém is rúgott,mivel még egy ideig kénytelenek voltunk egyutt élni.


Ilyenfajta dominanciaharc nem volt,mint előttem írták, igaz, én sem a domináló Oroszlán fajta vagyok.

De bizonytalan és érthetetlen dolgok történtek a kapcsolatban. Nagyon rosszul esett, amikor eldobott, de így, évek után azt mondom, jól jártam.

2021. jún. 26. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!