Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy skorpió lány és egy...

Egy skorpió lány és egy oroszlán fiú milyen pár lehet? Hogy jönnek ki egymással?

Figyelt kérdés
Tudom, nem a csillagjegyen múlik hogy hogyan jönnek ki, de azért mégis foglalkoztat.

2021. jún. 25. 17:17
1 2
 11/15 anonim válasza:
Csak az elsőnek annyi, hogy a skorpió nem rovar, hanem pókszabású. Ha már trollkodunk, tegyük alaposan :D
2021. jún. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
igen igen a 9. válaszban helyesbítettem köszönöm az észrevételt
2021. jún. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
64%

Ha már az ezotéria foglalkoztat úgy, hogy meg se próbálod vele már régen rossz. Keresed a kifogásokat... Légy őszinte, magaddal is!


Üdv: 23f

2021. jún. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
66%
Skorpióból is van millió egy féle ahogy oroszlánból is, plussz a hold és napjegy is számít. De hidd el két ember közé nem a horoszkóp jegy fog állni :D skorpió vagyok, elméletileg utálnom kéne a nyilasokat meg az ikreket, két legjobb barátnőm nyilas és ikrek xD viszont van olyan nyilas is a közvetlen családomban akivel viszont közel sem felhőtlen a kapcsolatunk :D szóval nem a horoszkóp fogja ezt megmondani hogy ki milyen vagy hogy milyen kapcsolat lenne köztetek
2021. jún. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tokeletes csatamezonek kepzelem el oket egyutt... A leg undoritobb emberek skorpiok ha ki kelnek magukbol... Az oroszlan ezt biztos nem fogja annyiba hagyni... Szet fogjak hergelni egymast... Sok sikett
2022. febr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!