Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Voltatok már együtt azonos...

Voltatok már együtt azonos horoszkópú személlyel? Mi a jegyetek és milyen volt a kapcsolat?

Figyelt kérdés
2021. júl. 20. 20:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
23%
Egy db válasz alapján, látatlanban biztos el lehet dönteni valakiről, hogy milyen.
2021. júl. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
76%
Nyilván nem. De sok minden leszűrhető 😏
2021. júl. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
12%
A horoszkóp a hülyék megnyugtatására szolgál. Elhiteti veled, hogy nem te vagy a hibás a saját jellem vonásaidért, hanem az univerzum, minden felelősséget elhárítasz vele magadról... Alig meglepő, hogy 80%-ban nők szórakoznak ezzel
2021. júl. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
59%
Akivel azonos időpontban születtem? Nem és soha nem is leszek együtt ilyennel, mert kizárt, hogy véletlenül pont egy ilyen emberbe fussak bele, aki még ráadásul magyar is.
2021. júl. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
59%

10

En is oroszlan vagyok es direkt ezert szoba se allok a tobbi ilyennel. Tobb oroszlan ismerosom van, akik ilyen fellengzosek, meg csak az o otletuk jo, en ha megszolalnek akkor kuss a nevem. :)

En oroszlankent mindig csoportban gondolkodom. Ha kell egyesevel mindenkit vegig kerdezek arrol mit gondol, megfontolom, akar szavazasra bocsajtom, segitek ahol tudok, minden ujdonsagot tamogatok. Csak hat inkabb introvertalt oroszlan vagyok, az ilyen nagykepu oroszlanok mellett eselyem sincs.

2021. júl. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Rak vagyok rak napjeggyel emg nem voltam kapcsiban, de hasonlo jegyallasu rakokat ismerek.


Nem tudnek hozzam nagyon hasonlo vagy szoge sellentetemmel sem egyutt lenni az biztos :)


Nekem harmonikus kapcsijaim voltak vannak a vizontok bikak kosok.. (napjegyek)

2021. júl. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

"Azonos horoszkópú"?

Ahhoz, hogy két embernek egyforma (azonos) horoszkópja legyen, az alábbi minimális feltételeknek kéne megfelelni:

- ugyanabban az időpontban,

- ugyanazon helyen szülessenek.


Még az egypetéjű ikrek születési időpontja sem azonos, tehát a kérdés nem megalapozott.

2021. júl. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Rák - rák. Idegesített hogy férfi létére képtelen menedzselni az életét, a volt felesége parancsait teljesítette. Ráadásul dögunalom volt az egész. Nem is tartott sokáig :D
2021. júl. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Vízöntővel eleinte elvoltunk, de nem jött be.
2021. júl. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!