Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerinetetek mi lehet az...

Szerinetetek mi lehet az aszcendense? Bika jegy és ezt ríja számisztika róla a többi lent!

Figyelt kérdés
Az érzelmei sokkal előrébb valók, mint a realitás. Nagyon kemény konok, makacs, csak a saját elképzelései a fontosak. (Nem érdekli az ezotéria.) Párkapcsolati problémák folyamatosan, de elengedni, szakítani nem tud. Merevsége miatt inkább gerincproblémái vannak. Fél a változástól, nem tud a másik nélkül élni.
2021. júl. 22. 15:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bak vagy szűz lehet?
2021. júl. 22. 15:09
 2/12 A kérdező kommentje:
mit gondoltok?
2021. júl. 22. 15:17
 3/12 A kérdező kommentje:
1988 május 12én születtet de azt hogy hány órakor ezt nem tudom!
2021. júl. 22. 15:18
 4/12 A kérdező kommentje:

akinek ezt írja róla [link]

azt mondja meg mi lehet aszcendense

2021. júl. 22. 15:20
 5/12 A kérdező kommentje:

Akinek ezt írja rólad Az érzelmei sokkal előrébb valók, mint a realitás. Nagyon kemény konok, makacs, csak a saját elképzelései a fontosak. (Nem érdekli az ezotéria.) Párkapcsolati problémák folyamatosan, de elengedni, szakítani nem tud. Merevsége miatt inkább gerincproblémái vannak. Fél a változástól, nem tud a másik nélkül élni.

az mondja meg mi az aszcendensed

2021. júl. 22. 15:21
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Csak akkor derül ki h hol született
2021. júl. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha leirod
2021. júl. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha Budapesten született akkor szűz
2021. júl. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%
Ha valakiről nincsenek meg a pontos születési adatok, az nem véletlen. Ne kutakodj senki horoszkópjában az engedélye nélkül. Ez egy intelligens rendszer. Ha az illető nem akar ezzel foglalkozni, akkor te sem fogsz megtudni róla semmit. Csak annak nyílik meg az ábra, akit az illető beenged az életébe. Nem véletlenül pont az aszcendens a leginkább idő-pontosság érzékeny része a horoszkópnak. Az van a legközelebb az Én-hez.
2021. júl. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
Miért lettem teljesen lepontozva?
2021. júl. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!