Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik jegyben csalódtál és...

Melyik jegyben csalódtál és hogyan?

Figyelt kérdés

2021. júl. 11. 02:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%
Még semelyikben.
2021. júl. 11. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
Egyesek azt hiszik, milyen poénosak.. figyeljétek már azt is, milyen kategóriában van a kérdés.. tréfamesterek 😂
2021. júl. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
31%

Skorpióban többször is, az egyik manipulatív seggfej volt, a másik szimplán kibírhatatlan és rosszindulatú.


Rák vagyok

2021. júl. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
24%

A két utsónak:

Szerintetek ha egy kellemes, álmodozó Halak jegyű kislányt egy óvónő nevel, vagy mondjuk egy Ted Bundy akkor számít valamit a személyiségének, és a későbbi viselkedésében, hogy milyen jegyben született?

Ne legyetek már ekkora bohócok.

2021. júl. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
7%
Mérleg
2021. júl. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
5%
Vízőntő. Én is az vagyok. Hatalmasat csalódtam benne.
2021. júl. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%
Gyakorlatilag minden jegyet fel tudnék sorolni, ha számításba venném az összes embert, akiben nagyobbat csalódtam (a kicsiket már fel sem veszem). De másrészről meg sok kedves embernek ugyanaz a jegye, mint annak, akivel negatív élményem van.
2021. júl. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
38%

Bika. Állítólag családszerető, hűséges, lehet rá számítani. Pont az ellenkezője volt.

Már csak azért sem hiszek a horoszkópokban, mert volt egy ismerősöm, akivel egy napon születtünk, és teljesen az ellentétem volt.

2021. júl. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
21%

Skorpióban.

Állította, hogy hű és nem tudna élni, ha nem lennék...Mégis egy nap úgy elhagyott, látszólag minden ok hiányában....

Vállvonogatva, kacarászva mondta el...


Két év volt,mire felálltam a padlóról.

2021. júl. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9%
Én kifejezetten abban az ikrek jegyű emberben csalódtam akinek ikrek volt az aszcendense is.
2021. júl. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!