Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A piaci szférában alkalmazzák...

Bálvány kérdése:

A piaci szférában alkalmazzák valahol az asztrológiát? Tehát konkrét napi, döntéshozási területekre gondolok. Tudsz konkrétumot?

Figyelt kérdés
Itt most nem az érdekel, hogy Mari néninek megjósolják, hogy 5 onokája lesz, hanem éles döntésekre, amin pénz és emberi sorsok múlnak. HR területen hallottam már bevezetését, de ez mennyire gyakorlat, vagy csak egzotikum?

2021. júl. 27. 11:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
52%
Nincs olyan értelmes ember, aki bármilyen komoly döntést az alapján hozna meg, hogy kinek mi a horoszkópja, meg ma hogy állnak a csillagok.
2021. júl. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
70%
Miért pontozzátok le azt aki igazat mond ? Egy nagy cégben vagyok olyan pozícióban ahol sokszor sok pénzről döntök nem milliárdok de azért a több 10 millió átlagos el nem tudnám képzelni, hogy valakivel nem üzletelek mert mondjuk kos vagy bak vagy gyapjas mamut vagy tudom is én, vagy hogy nem hívok be valakit interjúra mert a tuja jegyűek megbízhatatlanok. És biztos vagyok benne, hogy aki komolyan veszi magát és a céget ahol dolgozik nem dönt ez alapján.
2021. júl. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
28%
Igen, vannak. Nyilván a zsidó-keresztény kultúrkörben jóval kevesebb, mint a pl. hinduban. A nyugatiak persze a horoszkóp alkalmazását nem fogják beismerni nyilvánosság előtt.
2021. júl. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
58%
Aki a horoszpókra (sic!) alapoz bármilyen komoly döntést (nem feltétlenül üzletit - utóbbit egyenesen égbekiáltó baromság lenne arra alapozni), az azt gondolom, rövidtávon nagyon megnézegetheti magát!(magyarul rövid időn belül ráfázik)
2021. júl. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
43%
Ja hát tényleg tök megérte nekik míg nyugaton olyan cégek vannak mint az Apple a Microsoft, India melletti országokban meg Samsung Huawei addig Indiában ahol alkalmazzák a horoszkópot angol és amcsi kiszervezett call centerek vannak tényleg jót tett a gazdaságnak. :D
2021. júl. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudok konkrétumot, de az is biztos , hogy a piaci versenyszférában dolgozók is emberek, vannak köztük mindenfélék, vallásosak, babonásak is.Ami pénzt hoz nekik alkalmazzák, az a lényeg működjön, vagy rásütik, hogy ez már 'tudományosan bizonyított' meg a 'versenytársak is alkalmazzák' :).Vannak ahol van "yoga-szoba" meg "meditációs tréning".Meg különféle elég bizarr "csapatépítések".
2021. júl. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
33%

2: pont ezért nem lehet komolyan venni itt a pontozást, mert mindenki össze-vissza pontoz.

Röviden szólva, aki a feladott 1-2 lottószelvényén kívül bármilyen pénzügyi költséggel együttjáró, komoly üzleti döntést az asztrológiára (csillagjóslásra) alapoz, az gyakorlatilag fejjel megy a falnak, házhoz megy a pofonért...

2021. júl. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Túlságosan nagy dolgokra gondoltok. Fillérekből gyűlnek a milliók. Tehát, mindenki ismeri legalább a napjegyét. A Kos kockázatvállalósabb, a Bika a kényeztetést szereti. Tehát ha az online-webes reklámozó legalább a napjegy alapján határozza meg, hogy kinek milyen online reklámot mutat, akkor Kos láthatja az extrém sportok hirdetéseit, Bika pedig lávaöves masszázsét. Ez személyenként filléres döntés, de ha jó az irány milliókat lehet kaszálni.
2021. júl. 27. 13:24
 9/30 anonim ***** válasza:
55%
Hát én szó szerint filléreket keresek, a szüleim miatt vagyok oda kötve, ahol dolgozni vagyok kénytelen, de valahogy sehogy nem akarnak gyűlni a millióim...
2021. júl. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
65%
Az üzleti szférában értelmes emberek vannak, akik megalapozott döntéseket szeretnének hozni.
2021. júl. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!