Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire illik egymáshoz egy...

Mennyire illik egymáshoz egy ikrek férfi és egy vízöntő nő? Köszönöm előre is az értelmes válaszokat.

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Hu, inkabb ne. Eleinte nagyszeruen nez ki. Tapasztalatbol beszelek, 3 volt. Habar asztrologiai konyvek megcafojak velemenyemet/tapasztalatomat.
2010. aug. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mi volt a gond nálatok? Nem akarok személyeskedni vagy ilyesmi, csak kíváncsi vagyok.:) Amúgy köszi a válaszod!
2010. aug. 28. 15:02
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Állítólag nagyon jó páros.
2010. aug. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

A napjegyek összeillősége/összeférhetetlensége csak egy nagyon kicsi része a szinasztriának. Ez az asztrológiának az az ága, ami azt vizsgálja, hogy két ember mennyire illik össze, milyen lenne együtt az életük, hogyan viszonyulnának egymáshoz. Ahhoz, hogy egy ilyen részletes elemzést kaphass, tudnod kell a saját és a válaszottad órára, percre pontos születési időpontját, valamint a helyet, ahol született. Ezek ismeretében tud egy jó asztrológus olyan dolgokat mondani, hogy jól működnétek-e együtt vagy sem.


Ha az emberre csak a napjegye lenne hatással, akkor mondhatnánk azt, hogy egy Ikrek és egy Vízöntő jól kijöhetnek. Mindkettő levegő elemű jegy, szabdságszeretőek, nem túl érzelmesek, inkább racionálisan közelítenek a világhoz stb., hasonló sztereotípiák. De mivel nemcsak ez az egy tényező befolyásol, ezért egy Ikrek és egy Vízöntő is utálhatja egymást vagy találhat olyan dolgokat a másikban, ami egyáltalán nem tetszik neki.


Amúgy én Ikrek nő vagyok. Volt régen egy fiú barátom, aki meg Vízöntő volt. Nagyon bírtuk egymást, és egy hajszálon múlt csak, hogy nem jöttünk össze. Teljesen egy hullámhosszon voltunk, nagyon jókat flörtöltünk egymással és mindeközben úgy éreztem, hogy ő a barátom is, testvérem, pajtásom. A szó legjobb értelmében barátok is voltunk. Vele ez működött, de voltak Vízöntő barátnőim, akikkel meg nem tudtam ennyire jól kijönni, mint barátnőkkel. Nagyon okosak voltak, de számomra nagyon extravagánsak. De ezt nem hiszem, hogy csak a Vízöntő napjegyük okozta.

2010. aug. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem illenek egymáshoz.

Mindketten levegőjegyek. :)

2010. aug. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
49%

Én ikrek férfi az exem -értelemszerűen- nő és vízöntő. A kapcsolat tökéletesnél is jobban indult. Mint egy álom, kb 4 év után a kapcsolatunk kezdett megváltozni, kihűlni, átalakulni. Addig, izgalmas volt és szenvedélyes, nagyon szerettük egymást, alig bírtuk ki ha nem találkoztunk, állandóan telefonáltunk ha nem voltunk együtt, mindent megbeszéltünk, bármit megtettünk volna a másikért. Mi lettünk a legjobb barátok és kívülről mi voltunk az álompár (barátok, család elmondása szerint) de kb a 5. év után rossz irányt vett mintha meguntuk volna egymás társaságát, nem voltak olyan jók az együttlétek, nem volt annyi közös nevetés, nem jártunk el annyit otthonról, egyszerűen nem volt már olyan mint rég. Sajnos. Én is kezdtem bunkóbb lenni, ő meg már rámhagyta a "hülyeségeim" (megjegyzem többet ittam és újból többet voltam a barátaimmal, eljártam hétköznaponként is otthonról stb.) Idén Januárban mégis külön költöztünk a családtól habár már nem volt olyan jó mint rég, de bíztunk egymásban. Eleinte fel is tudtuk melegíteni a kapcsolatunkat de nem tartott sokáig. Magamat nem tudtam már visszafogni és egyre kevesebbet foglalkoztam vele mert ő meg soha el nem mondta már mi a baja ( válasz állandóan: SEMMI, én meg dacból sem tettem semmit)Ő mindent elnézett nekem akármit csináltam, ha felemeltem a hangom csak igenelt, ha elmentem otthonról csak bólogatott, egyszerűen nem akart se beszélni se kompromisszumot kötni. Kialalkult egy olyan egymásra viszony aminek nem lehet jó vége. Ráadásul az életünk is kapott egy gellert Június végén, Júli elején amit már nem is bírt ki mert ma 8 napja szakítottunk. Sajnos ő mivel ugye már a problémákat sem beszélte meg, azt sem közölte hogy van egy faszi aki csapja neki a szelet és nyomul eléggé és (szerintem) sunyi módon hátulról és az esélyt sem adta meg,h ismét tegyük rendbe a kapcsolatot. A gellerről pár szó, szolgálati lakásban laktunk amit június végén el kellett hagynunk, ezután az én szüleimhez mentünk ahol különböző problémák miatt el kellett megint mennünk 2 hét után. Szerencsére előbb nyaralni majd utána kb 3-4 hetet az ő szüleinél töltöttünk és még több helyen, barátoknál, rokonoknál. Mint a cigányok. Ez már betett a kapcsolatnak teljesen, ez a bizonytalanság. A lényeget írom, szerintem ha egy vízöntő nőnek és egy ikrek férfinak minden esetben meg kell beszélnie a bajaikat, nem szabad a szőnyeg alá söpörni semmit. Őszintének kell lenni, ha az néha fáj is. Emlékszem régen minden este úgy feküldtünk le, h mondjuk el megbántottuk-e bármivel a másikat, ha volt vmi akkor kibékültünk nehogy másnap rossz szájízzel keljünk a másik irányába. Bejött, ez is megszakadt később. Találni kell mindig valami újat a másikban, nehogy megunják egymást. Ki kell mondani az érzéseket a másiknak. Amiért én benne csalódtam, az a szakításunk folyamata. Ő(t) már Július közepe fele kinézte egy újdönsült közös "barátunk" aki bombázta az érzéseivel amit irányába táplál ő pedig a hosszú kapcsolatunk tiszteletére se mondta el a helyzetet. -Jah 8 napja lett vége, neki minimum 8 napja van új kapcsolata.- Gondolom már a kapcsolat lezárásán gondolkozott csak nem tudta, merte elmondani. Bemagyarázta magának,h én biztos nem szeretem. Ezzel is magáról akarta elhárítani hogy ő nem hibás a kapcsolatban... Bocs sok olyan momentum volt az irományomban ami nem illett volna ide, de most pont olyan topikot találtam ahova úgy éreztem kibeszélhetek magamból egy kicsit. Biztos fog még eszembe jutni más is... azt majd beírom. A vízöntő nő csak akkor vált ha van új vagy már 100% menthetetlen a helyzet... velem is íg jött anno össze 2004-ben. Azót sem változott. Viszont tudom,h barátok ezek után is lehetnénk mert szeretjük egymást mint embert de már nem úg mint partnert. Összegezve összeillő két jegy, de őszintség, kompromisszum, bizalom nélkül vége (mint monjuk bármely két jegynek) pedig az első pillanatban lángoló érzelemmé válik kettőjük találkozása. Legjobb barátom szintén vízöntő, jah ők viszont nagyon nem jönnek ki :)


REmélem nem lett összevisszaság, kicsit fáradt vagyok :)

2010. aug. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!