Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hónapok óta nagyon hevesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hónapok óta nagyon hevesen udvarolt nekem egy nős férfi /nem kérek elítélő válaszokat/. Nagyon megbántott, hogy üthetnék vissza?

Figyelt kérdés
Panaszkodott,hogy a felesége már nem szereti úgy mint rég. /18 éve házasok/ Egyszer szeretkeztünk, majd közölte, hogy mindezt azért csinálta, mert azt akarja, hogy a felesége féltse őt, és hogy ő boldoggá akarja tenni a feleségét. Azt akarja, hogy a felesége újra szerelmes legyen belé. Létezik ilyen, hogy valakibe megint beleszert a felesége? Nagyon fáj, hogy így porig alázott. most mit tegyek? tudom,hgoy nem szép a bosszúállás, de azt akarom,hogy neki ugyanúgy fájjon,mint nekem.Hogy lehet valaki ilyen mocsok, hogy ennyire kihasználja a másik ember érzéseit? Nagyon fáj!
2011. ápr. 10. 04:29
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Igen, ha a felesége helyett mást dug, az a legbiztosabb módja, hogy a felesége újra beleszeressen. Te meg mit vártál, hogy mire kellesz? Ha tisztességes lennél akkor visszautasítottad volna a férfit hiszen 18 éve házas. Ha ő hülye volt, akkor legalább te lehettél volna józan, ehelyett inkább odaadtad magad neki. Így maradnak hoppon a k*rvák, most már tudod.

Tenni ne tégy semmit, mert ha még valamit szét is b*szol kettejük között, az neki rossz lesz ugyan, de te csak még mélyebbre süllyedsz. Szerintem szánalmas vagy és gusztustalan, már ne is haragudj :/ Lehet töröltetni nem érdekel

2011. ápr. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 menta34 ***** válasza:
100%

Szerintem simán felejtsd el, nem direkt bántott meg, hanem mert egy szerencsétlen idióta :)


Ha meg mégis bosszút akarsz akkor inkább ne, tényleg ne:) ha mégis, semmiképp se a felesége felé ... mert bosszút te is kaphatsz...

2011. ápr. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló! Csak én vagyok tisztességtelen, a nős férfi nem az? Annak legyen lekiismeretfurdalása aki házas. Nekemn incs férjem, tehát én nem vágok át senkit. Nem azt akartam, hogy váljon el!!! Aki fére akar dugni,az úgyis megteszi. Velem vagy mással, nem mindegy? Miért mindig a nő a k...a egy ilyen kapcsolatban?

Kedves második! Köszi szépen a választ.

2011. ápr. 11. 10:08
 4/8 anonim válasza:
100%
Szerintem ne edd magad. En ugy gondolom nem te hibaztal. Aki kapcsolatban, hazassagban felredolgozik, az a hibas, semmikeppen sem az akivel ezt megteszi. Tehat neked szerintem nincs miert rosszul erezned magad ilyen teren. Gonosz volt, kihasznalt, sajnos altalaban ezek igy mennek. Vagyis nagyon ritka amikor egy hazas ember az ujra valt. Tobbnyire a kaland utan visszamegy a feleseghez. Fajdalmas lecke volt, de minden orvossag keresru. Ne buslakodj, felejtsd el, zard le. Ha meg bosszun morfondirizol csak tovabb el benned az egesz, es csak magadat kinzod. Probalj meg talalni valami mas emberket, aki szabad, tenyleg szeret es boldogga tesz majd.
2011. ápr. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mond el a feleségének h megcsalta a férje.
2011. ápr. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ilyen jellem után nemcsodálom h a férj visszament. biztos kiismerte
2011. ápr. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

hagyd a bosszút, mert lehet, hogy te jössz ki rosszul belőle...

Az élet meg majd bosszút áll helyetted is:) Ha nem most, de később biztos:) Ez mindig így van...

2011. ápr. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
10%

"Csak én vagyok tisztességtelen, a nős férfi nem az?"


Mind a ketten azok vagytok.


"Annak legyen lekiismeretfurdalása aki házas."


Aha. Empátiáról tetszett már hallani?


"Nekemn incs férjem, tehát én nem vágok át senkit."


Nem. Legfeljebb saját magadat, ha tényleg valami komolyra számítottál.


"Nem azt akartam, hogy váljon el!!!"


Másképpen bajosan maradhatna veled hosszabb távon ugye.


"Aki fére akar dugni,az úgyis megteszi. Velem vagy mással, nem mindegy?"


Kérdés, akkor is így gondolnád-e, ha a te férjedről lenne szó.


"Miért mindig a nő a k...a egy ilyen kapcsolatban?"


A nő választ, a nő mond igent, vagy nemet. A férfi csak próbálkozik a nőt megszerezni.


De egyébként, mi ez a fene mód nagy sértettség? Komolyan azt hitted, hogy többre kellesz neki, mint egy dugás? Szerintem ideje felébredni a rózsaszín kislányos álmaidból.


Tipikus nő vagy te is, mindenbe olyan dolgokat képzelsz, amik valójában nincsenek is ott, aztán meg sírsz, hogy csalódtál, amikor kiderült, hogy az a dolog csak a te képzeletedben létezett.

2011. ápr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!