Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Összeillik egy Bak lány egy...

Összeillik egy Bak lány egy Kos fiúval?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:

neeeeeeem!!!!!!!!


Bak lány :S

2010. aug. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mi a bajod a bak lánnyal? XD
2010. aug. 28. 16:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Az egy aláírás volt :) Én vagyok a Bak lány...
2010. aug. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ja bocsi...énis bak lány vok :) volt már kos fiúd???
2010. aug. 28. 16:49
 5/7 anonim válasza:
Bak lány vagyok, volt egy két éves kapcsolatom egy kos fiúval, hát mit ne mondjak, felesleges időpocsékolás volt :) Nem találtuk meg a közös hangot, a bak hűséges és ragaszkodó, a kos meg állandóan féltékenykedik, megkérdőjelez. Bár lehet, nem a horoszkópunk miatt nem passzoltunk össze, az exem emberileg egy nulla, kosság ide vagy oda :D
2010. aug. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BlackSword ***** válasza:

Azért a kos fiúk nevében: jelentsd ki kérlek, hogy ez az "emberileg nulla" kijelentésed csak arra az egy emberre vonatkozik, és nem az összes kos fiúra...


Bár szerintem sem egy jó párosítás... De pusztán csak ezért ne vedd el a lehetőséget...


Kos F

2010. aug. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a kos hűtlen, a bak hűséges.. ez már elég jelentős ok arra, hogy nem illenek össze.

a kos pörög, pezseg, állandóan úton van, a bak nyugodtabb és otthonülősebb, ez is konfliktusforrás.

a kos szereti a változatosságot, a bak kevésbé.

sajnos nem nyerő páros.

2011. jan. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!