Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak fiú és Rák lány Összeillik...

The viper kérdése:

Bak fiú és Rák lány Összeillik csillagjegy szerint?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 20:13
 1/4 Laylah ***** válasza:
ez egy eléggé hülye kérdés így. Nem foglalkozom asztrológiával, de azt tudom, hogy egy ilyen jellegű kérdéshez tudni kell a pontos (óra, perc!) születési dátumokat, földrajzi koordinátákat... szóval ez nem így megy.
2010. dec. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én megpróbáltam, nekem nem jött össze. Néhány tanács, ha te vagy a lány:


-igyekezz jobban megismerni, megtudni, milyen könyveket, filmeket, zenéket szeret, mik a hobbijai

-ha észreveszed, hogy tetszel neki, ne legyél szégyenlős, nyugodtan viszonozd te is a gesztust (mosoly, szemezés, akármi)

-legyél magabizos, de ne harsány, rámenős, azt nem szeretik a Bak fiúk (ahogy én észrevettem)

-legyen meg a saját véleményed a dolgokról, ne bólogass mindenre, amit mond

-legyél csinos, de ízléses, a csúnya beszédet, közönséges öltözködést felejtsd el


Ha te vagy a fiú:

-csak egyet mondok, de ez nagyon fontos dolog: ne legyél berosálva, mosolyogjál nyugodtan, mutasd ki, mondd meg neki, hogy tetszik neked (tudod, néma gyereknek stb, stb)

2010. dec. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%
A bak sokkal nagyobb, mint a rák, és eltapossa.
2010. dec. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
29%
Ha pedig ki akarja neki verni, lenyisszantja a bakfittyet.
2010. dec. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!