Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » ♒ Vízöntő és Skorpió együtt? ♏

♒ Vízöntő és Skorpió együtt? ♏

Figyelt kérdés

Skorpió nő vagyok, szeretném megszerezni egy vízöntő férfi szívét. Mit kellene tennem?

Mi a véleményetek egy vízöntő és egy skorpió kapcsolatáról?



2021. aug. 4. 22:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%
A skorpiorol lehet tudni hogy az a leghűségesebb es a legfeltekenyebb. Ellenben az ikrekrol ezt nem lehet elmondani…
2021. aug. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
54%

Jólvan okoskám, látom nagyon jó vagy szövegértésből... :D

És ki beszélt ikrekről?? Tudom jól hogy nem vagyok hűséges, nem is állítottam ilyet... és nem, az én tapasztalataim alapján, nem vagytok hűségesek! ;)

2021. aug. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
“En tapasztalataim alapjan”.. igy rendbe is lenne de akkor miert irod hogy nem vagytok??? Akkor az osszes skorpiora gondolsz.. szimplan csak ribncokat fogtál ki, ennyi. Amilyen vagy te, azt vonzod be.
2021. aug. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Vízöntő lány vagyok,a barátom skorpió.

Először csodálatos volt, ugyanaz a vibe minden. Most 7 hónap után azt kell mondjam, hogy nagy eséllyel szakítás lesz a vége. Bár minden erőnkkel próbáljuk menteni a menthetőt.



(szex viszont 10/10)

2021. aug. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Kedves kérdező.


Érdemben nem tudok neked segíteni, ugyanakkor kísértetiesen hasonló cipőben evezünk. Ugyanis Vízöntő fiatalemberként már lassan fél éve próbálok egy Skorpió szívébe beférkőzni.

Amennyiben segítene neked, beszélhetünk privátban és elmondanám neked, amit a környezetemben élő Vízöntő férfiakról tudok, hátha segítene.🙂

2021. aug. 10. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#13

Tapasztalataim alapján, azok vagytok. Magyarán én ezt tapasztaltam.

Mi ebben olyan bonyolult bakker? :D

Ne szórakozzunk már... de egyébként mint írtam màr és most is leírom a kedvedért, ez nem jelenti azt hogy mindegyikőtök ilyen....

Egy kis szövegértést azért gyakorolj már! :)

2021. aug. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Vízöntő lány vagyok, exem skorpió volt. 1 év plusz pár hónap amíg bírtuk. Titkolózott, egyáltalán nem nyitott felém érzelmileg és ez kikészített.

Ha valami probléma volt a kapcsolatban sosem mondta el. Hagyta ülepedni és végül ez is vezetett ahhoz, hogy ő teljesen kiszeretett belőlem, megcsalt. Szóval nem értem mi ez a leghűségesebb duma. A rák a leghűségesebb én még mindig azt gondolom.

De a lényeg, hogy borzasztó volt nekem így utólag. Mikor benne voltam probáltam menteni, hátha jobb lesz de csak engem érdekelt az egész. Emellett teljesen rideg volt, nem érdekeltem.

Én imádok beszélgetni, de konkrétan azt éreztem hogy nem is érdekli amit mondok, ő meg semmit nem osztott meg. Szex is elég eh volt. Az, amit én akartam szexben nem számított, ha neki felallt es kanos lett akkor csinalni kellett, ha nem akartam szanalmasan konyorgott hogy de legyszi..Nem is értem miért ment ez majdnem 2 évig. Semmi izgalom. Langyos hugynak nevezném. Ezt a skorpió férfiről. Olyan mintha nekik mindegy lenne mi van. De ha nem az van amit akarnának húzzák a szájukat.

Van vízöntő férfi barátom. Eléggé szereti a szexet, intelligens, szóval ne kérdezz hülyeségeket, szerintem azt nagyon utálják xdd de nyilván ha szeret, ebből nem lesz baj.

Speciel a vizöntő ferfi ismeroseim sok skorpióval voltak, de nem tartott sokáig..🤷🏻‍♀️

2021. aug. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Messziről elkerülni
2021. aug. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!