Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan kezeljek egy vízöntő...

Hogyan kezeljek egy vízöntő férfit?

Figyelt kérdés

Szerintem elég nehéz a személyisége és arra lennék kíváncsi, hogy aki esetleg vízöntő mit gondol saját magáról? Mit tudna javasolni, hogy könnyebben tudják kezelni a körülötte lévő emberek? Mit tudna mondani olyan tanácsokat, amik hozzásegítenek a harmónikus kapcsolatra, beszélgetésre vele kapcsolatban? Hogyan kezeljem az örökös egoizmusát, a hihetetlen hiúságát, illetve , hogy mindig neki van igaza? Plusz, hogy nagyon szabadságvágyó, korlátmentes, és kicsit kikacsingató(nem feltétlen hűtlen,de nagyon flörtölős)?

Megköszönném a tippeket. 😊



2018. szept. 9. 16:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

Hát én hal vagyok, a barátnőm vízöntő volt (fél évig voltunk együtt, ez alapján írok).


Szerintem könnyen be tud illeszkedni, habár az elején vagy feszült helyzetben oda kell rá figyelni nehogy nagyon bestresszeljen. Ilyenkor nem szabad egyedül hagyni az aktuális helyzetben, figyelni kell rá, és éreztetni vele hogy nincs egyedül, és számíthat rád.

De szerintem alapból jól fel tudja találni magát, viszont ha egy környezetben/emberek között nem érzi jól magát hosszabb távon, akkor ha lehet mielőbb ki kell lépni Vele az olyan helyzetekből.


A beszélgetések jó ha spontán történnek, felszabadultan, kb mikor az az érzés van hogy csak úgy folyik/történik az egész. Az a jó.


El kell fogadni hogy mindig neki van igaza, bár ha mégsincs akkor valami vicces dologgal rá kell mutatni, vagy próbálni tükrözni hogy ez vagy az mekkora hülyeség.


Az hogy nem tud egyhelyben maradni, és ilyen szabad természetű


-azt vagy követni kell, és menni vele. (Az a legjobb mert így nagyszerű élményeket/helyeket lehet megismerni.)


-vagy ha ez nem opció, akkor bűntudat, és minden más nélkül meg kell neki mondani hogy most nem alkalmas Neked, ha akar menni, vagy dolga van menjen egyedül most. El kell ilyenkor engedni.


Viszont vigyázni kell nehogy olyan határokat lépjen át amiket nem lenne szabad, vagyis ha baj van nem szabad hagyni hogy pótcselekvésekbe meneküljön.


Megcsalni nem valószínű hogy meg fog ha már együtt vagytok, és ezt mondta is. Viszont vigyázni kell mert ha Te egyszer is elszúrsz valamit komolyan, vagy azt mondod neki hogy szakítani akarsz akkor végleg elveszítheted. Tehát ez ilyen egy dobásos téma (én is itt rontottam el..)!

2018. szept. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Első kommentelő, nagyon köszönöm neked a választ, mert nagyon hasznos volt, és rávilágított dolgokra.

Köszönöm! 😊

2018. szept. 9. 16:44
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Kezeld úgy, hogy tejöntésre is alkalmas, nem csak vízöntésre. Aki önt, önthet akármit. Jegyezd meg
2018. szept. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
62%
Az alapján meghatározni egy személyiséget hogy mikor születtél bullshit. Buták..
2018. szept. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 D-Mano ***** válasza:
63%

A Vízöntőnek annak ellenére, hogy a legantiSzaturnuszibb típus, pont a Szaturnusz az uralkodóbolygója. Nála a felelősségteljes, tuatos szabadság, függetlenség az egyik fő élettéma.


Ha te biztosítod számukra a szabadság, a függetlenség érzését/ lehetőségét, akkor paradox módon pont a Vízöntő típusból lehet a leghűségesebb társ.


Az asztrológia viszont sajnos nem ennyire egyszerű...

2018. szept. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
A vízöntő nem egy egyszerű eset. Negatívuma, hogy önző, pozitívuma, hogy ragaszkodó. Először meg kell találni azokat a tulajdonságokat, szokásokat, amelyek mindkettőtöknél megvannak. Nem szabad engedni, hogy uralkodjon feletted, de az uralkodni vágyását kicsit ravaszul, óvatosan kell leszerelni. Arra kell törekedned, hogy kézben tudjad tartani a mindennapjaitokat, kicsit talán úgy fogalmaznám, úgy uralkodni fölötte, hogy azt higgye ő uralkodik. Én már 53 éve élek együtt egy vízöntővel. Hidd el, működik, Igaz, nekem könnyű, mert én mérleg vagyok.
2018. szept. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
Én vizöntő vagyok, szinte menekülök az olyan kapcsolatokból ahol korlatozva erzem magam, nincs is most senkim mert igy vagyok a magam ura, egyelőre megfelel. Utállom a féltékenységet, és azt ha valaki uralkodik felette. De azt sem szeretem ha valaki túlságosan kezesbárány és mindent ugy csinál ahogy én akarom. lehet egy kicsikét önző vagyok de nem ez határoz meg. Az étlaghoz képest nehezen barátkozok de a barátaimmal jó a viszonyom.
2018. szept. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%
Kezd azzal, hogy helyből elfelejted ezt az egész asztrológia marhaságot! Ha érdekel a férfi, akkor ŐT ismerd meg, és az alapján kezeld hogy Ő milyen, ne pedig egy egyen skatulyát akarj ráerőltetni!
2018. szept. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%

Tartsál alá vödröt. :D (Oké, tudom, bunkó vagyok, bocsánat!)


A komoly válaszom pedig az, hogy ha egy pasi ilyen, mint ahogy fent leírtad, akkor azt sehogy nem kell kezelni, hanem csillagjegytől függetlenül ott kell hagyni a francba.

2018. szept. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. szept. 10. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!