Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Összefügg az oroszlán jeggyel...

Összefügg az oroszlán jeggyel ez a párkapcsolati viselkedésforma?

Figyelt kérdés

Egész életemben olyan akadályokba ütköztem, hogy ha váltottam partnert többnyire máris akadt más vagy éppen ami nem szép dolog már mellette ment a sunyi beszélgetés.

Ugyan akkor ha én szeretek valamit nem viselem el ha mellettem ezt csinálják.

Szivesen lennék benne olyan dolgokba is, hogy ha épp nincs párom kalandokkal, bár erre még sose volt lehetőségem. Vagy talán ez csak kíváncsiság mert még sose volt rá példa?

Ha pedig megbántanak képtelen vagyok nem vissza vágni elhagyása előtt,vagy egyből el mennék a probléma elől.

Ez jellemző erre a jegyre vagy inkább karma?


2021. aug. 7. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Tipikus oroszlán. Az összes oroszlán pont ilyen. A teljes emberiség 1/12-ed része. Kb. 600 millió ember.
2021. aug. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aszcendensed?
2021. aug. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oroszlán.
2021. aug. 7. 15:42
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki erősen éli az oroszlánját, az nem alacsonyodik le a bosszú szintjére. Megmarad a tartása és inkább azzal demonstrálja erejét, hogy szerez egy még jobb partnert. Az erődemonstráció a kulcsszó. Az oroszlánnak a legfontosabb a hatalmának, tartásának megerősítése, hogy mindenki egy ragyogó középpontnak lássa, akire fel lehet nézni.
2021. aug. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez is igaz rám!😱
2021. aug. 10. 07:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg meg fiatal vagy, es probalgatod magad:)

Egy fiatal 17 eves lany ismim, ugyanigy van. Nem tudja eldonteni mit akar.

Ez inkabb a hatarozatlansag, nem oroszlan NAPjegy tulajdonsag, de egyebkent is ez ettol arnyaltabb.


En tobb felnott 30-40 eves oroszlan napjegyuvel talalkozhattam, kozejuk tartozok en is tobb ezt megerosito fenyszoggel….

Egy tipikus! Oroszlan sosem fog sunyiskodni, kinlodni, en igen de te nem tipus. Az ilyen tipusu emberek sokat adnak! De sokat is varnak el, es nem fognak fejet hajtani azaltal a masiknak, hogy megadja a lehetoseget azzal hogy mar a masik hata mogott kavargasson.

Nyiltan, feltunoen es egyenesen csinal mindent. Mert neki miert ne lehetne alapon tajekoztat is teged arrol ne felj es akkor valaszthatsz.

Egy oroszlan tipust nem tudsz megbantani sem, mert ha egeszseges ontudattal rendelkezik meg csak a sertes mivoltat sem veszi fel. Megcsaltad? Hat uristen ez de hulye engem megcsalni, szia - es mar el is felejtett mint hozza kozelallot.

Nem fog bosszuakodni, siman tovabblep es ahogy irta az egYik valaszado, osszeszed egy jobbat😃

Aztan pedig vigyorogva beszelget veled a helyi teraszon mikozben masik hat mosolyog ra es arrebb lep😃😃😂😂


Ezek a jellemzesek legfobbkepp nem oroszlan napjegyuekre vonatkozik, hanem oroszlan jelleguekre :))) De sok napjegyunek van tobb tovabbi oroszlan vagy nal fenyszogei a szemelyes horoszkopjaban.


Renwlem eleg altalanos es egyszerusitett jellemzest irtam a kerdesedre. 😄

2021. aug. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hű kedves utolsó, hálásan köszönöm, hogy ilyen részletesen válaszoltál nekem, sokat segített. Szép napot kívánok neked. Puszi.
2021. aug. 11. 16:58
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Halakként nem ismerek sajnos Oroszlánokat,de az egyik legszimpatikusabb jegy,mert egy motiváló híresség,akit imádok, szintén Oroszlán,de ez a tipikus,amit a #6os leírt,(már amiket tudni lehet róla,)és azt megfigyeltem,hogy a párkapcsolatok nehezen mennek neki,még ha az útolsó ahhoz képest elég hosszú volt,inkább látszik,hogy a laza dolgok híve még mindig,de hűséges,viszont simán bevonz szerintem bárkit,még meg is kapta ezt:D (ő mondjuk nem bosszús egyáltalán,egyszerűen továbblép) szóval valami általánosság biztos lehet,ami igaz,és szerintem ők csinálják jól! Az egyenesség,őszinteség,az a határozott kisugárzás,a minden felvállalása és a felszínen mintha érzéketlenség lenne jellemző.

Amit írtál visszavágás,egy osztálytársam,bár közömbös volt,de mindent lehetett tudni róla,ő asszem Oroszlán,de megcsalta a barátnője,és ő köszönetképpen duplán visszacsalta egy éjjel:D Úgyhogy ahogy mindegyiknél,gondolom itt is meg van a 2 csoport,a júliusi-augusztusi,és ott lehetnek nagy különbségek. (Halaknál is vannak bőven)

2021. aug. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!