Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy ilyen csillagjegyű pasi?

Egy ilyen csillagjegyű pasi?

Figyelt kérdés

Milyen lehet egy mérleg férfi oroszlán aszcendenssel?

Személyes vélemények érdekelnek nem kimásolt szövegek, köszi a válaszokat! ❤️



2021. aug. 13. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha harmonikusan működik mindkét belső figura, akkor egy magabiztos, szórakoztató, vicces, sármos pasi lehet. Ha nem harmonikus, akkor uralkodó, irányító, ki ha nem én? pasi lehet, mert valószínűleg ebben az esetben elnyomja az oroszlán a mérleget. Tehát azt a részét nyomja el, akinek fontos a másik ember perspektívája.
2021. aug. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Miért akarsz egy bizonyos kategóriába beskatulyázni embereket? Ez kifejezetten sérő. A kérdésednek nincs semmi értelme.
2021. aug. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*sértő
2021. aug. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem igazán érdekel, hogy sértő e.

Nem muszáj válaszolni, nézd meg a kategóriát, ha nem hiszel benne minek írsz ide? 😃

2021. aug. 13. 18:26
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
4: Mert benne még van annyi empátia, hogy segíteni akarja a hozzád hasonló bolond tuskókat.
2021. aug. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem kell segíteni köszi ❤️

De látom ész nem igazán szorult a nagy empátia mellé 😃

Én se megyek se vallás kategóriába, sport kategóriába osztani az észt mert nem érdekel az a téma, sose értettem itt miért megy állandóan ez a frocsoges de nem baj számomra nagyon vicces

2021. aug. 13. 18:36
 7/9 anonim válasza:
100%
Kétszer is voltam mérleg pasival. Először véletlenül de másodjára direkt mérleget választottam. Nagyon romantikus csillagjegy, kedves bár kicsit türelmetlen.
2021. aug. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A csillagjegy senkit nem határoz meg.
2021. aug. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezek az okkult tudományok egyeltalán nem visznek közelebb a nirvánához. Meg kéne végre tanulni istent szeretni vele együtt felemelkedni a megvilágosodás felé.
2021. aug. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!