Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán és nyilas páros két...

Oroszlán és nyilas páros két dudás?

Figyelt kérdés
2021. aug. 18. 11:42
 1/6 anonim válasza:
80%
Szerintem nem feltétlenül a horoszkopon múlik
2021. aug. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Több olyan pontja van a születési horoszkópnak, amelyekkel az egyén ugyanolyan szinten vagy akár még jobban azonosulni tud, mint a napjeggyel:

[link]

2021. aug. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rettenetes párosítás, csak katasztrófa lehet belőle. Felejtsd el.
2021. aug. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Ja, rettenetes, biztos azert vagyok 20 eve hazas, pedig naptar szerint pont 'oroszlan' es 'nyilas' vagyunk.


De most komolyan, 2021-ben itt tartunk, hogy horoszkop, meg aurafenykepezes, meg szerelmi magia, kotes meg vonzas torvenye? Ennyit er a tudomanyos elveken alapulo oktatas, hogy ilyen baromsagokban kell hinni?

2021. aug. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én tudtam olvastam egy ilyen híres párról,külsőleg boldognak,minden jó- párosnak tűntek,aztán lehetett olvasni,hogy hullámzó volt az egész nekik végig,egyszer fent egyszer lent. Majd több,mint 2 év,és elváltak útjaik,persze a Nyilas hamar továbblépett,az Oroszlán meg azóta sem tervez még kapcsolatot:D De akkor dőlt össze a kapcsolatuk,amikor össze voltak zárva karantén miatt,úgyhogy valószínű. De nem mindegy hogy augusztusi/júliusi Oroszlán,vagy novemberi/decemberi,itt pont aug.és dec.-es volt,úgyhogy a leghatározottabbak.


Nem lehet rábízni a horoszkópokra,de ha csak ezt nézzük,akkor biztosan se veled se nélküled páros egy darabig,amíg bírják,mert mindkettő makacs.

2021. aug. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyilasként mondom:

Én irtó kevés oroszlánnal kerültem közeli kapcsolatba, egyszerűen úgy tűnik nem mozgunk azonos körökben.

Pl mint párkapcsolat passz, mert sose ismerkedtem így oroszlánnal. Kb 2-3 oroszlán pasi volt összesen különböző kirándulós programjaimon, és bár egyikkel se volt bajom, meg unszimpatikusak sem voltak, de mégis egyikkel sem voltunk egy hullámhosszon, és amikor rövidebb ideig kb kettesben voltam velük, és megismerkedhettünk volna, mindig úgy éreztem, hogy valami fal van köztünk, szóval majdhogynem kínos volt velük a kommunikáció. Engem sem mozgatott semmi, hogy irányítsam a csevegést, ők se voltak túl aktívak, és még csak csendben lenni sem volt jó mellettük. De mondom, semmi unszimpátia, csak épp valami pozitív se volt sose, ami vitt volna valamerre....

Oroszlán nőkről:

Volt egy kolesztársam oroszlán. Szerintem ő valami elnyomott oroszlán lehet. Nagyon imádtam én is, meg mindenki. De olyan gátlásos volt, az anyjával nagyon nem volt jó kapcsolata, 1000%, jhogy ebből adódott. Alapvetően volt benne határozottság és tudott is sokat beszélni, vidámság is, de elnyomott és visszafojtott mindent, az biztos.

Egy munkatársam is volt még: Ő korrekt volt és elég dumás, nem volt sose dirigálós, jó munkatárs, állandóan a kislányának vásárolt ruhát és nekem mutogatta a szerzeményeit. :)


Na viszont egy irigy rühes oroszlán nő egy kiránduláson:

Már amikor online szerveződött a csapat, akkor kezdett ki velem, nagyon szemétláda volt. Megvolt, hogy 3 barátommal megyünk egy autóban, a többiek meg a többi autóban, és mivel a legjobb barátomra mondhatni szemet vetett, már úgy kezdte, hogy én menjek másokkal más autóban, mert.... Azokat én nem ismertem, meg a mi csapatunk már megvolt, szóval gyűlölt engem az elejétől. Aztán a helyszínen a bemutatkozásnál kezet sem fogott velem, végig utálatos és nagyképű volt, persze engem sem kellett félteni, nag yívben tojtam rá.

Vicc az egészben, hogy nekem mint pasi, sose jött be a barátom. A barátom meg vette ugyan a lapot, hogy mászna rá a csaj, de ő meg elvből nem állt szóba olyan rongy nőkkel, akik elváltak és csak pénzes pótapucit keresnek a kölküknek. De ezt nem közölte vele természetesen, csak kulturáltan elhárította, meg hagyta, had küzdjön a csaj, de amúgy nem foglalkozott vele, szóval koppant. És iszonyú nevetséges volt. Rám meg annyira irigy volt, azt hitte én akarok valamit a barátomtól. Meg azt is utálta, hogy vékonyabb vagyok nála... Amúgy akkor még nem volt vészes a külalakja a csajnak, a legtöbb pasi még rámondta volna hogy jó nő külsőre, de aztán olyan hízási lavinába kezdett, hogy ma már rá sem ismerni. Meg is érdemli!

2021. aug. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!