Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos Holdról mi a véleményetek?

Kos Holdról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2021. aug. 19. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Két ilyen ismerősöm van. Jókat lehet velük nevetni. Gátlástalanok humor szinten. :)
2021. aug. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem az aszcendens plutó házban a legjobb.Ha belép a neptunusz vonal másodlagos zónájába, kerülni kell az uránusz hatásait a mindennapi életben.
2021. aug. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2, he?
2021. aug. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
11%

Utálom ezt a Hold állást...

Például egy beteg állatban/emberben/élőlényben kizárólag annyit képes meglátni, hogy NEKI ez problémát csinál, mert életképtelen, selejt, gyenge, és ahelyett, hogy együtt érezne és segíteni akarna, inkább még kettőt belerúg, mert hogy lehet valami ilyen idegesítő, miért kell neki ilyen szarságokkal foglalkozni.

A komplett Szabó Péter féle kamu életvezetési tanácsadás, amely mindenkire érvényes, szintén azt terjeszti, hogy ha másnak baja van valamivel, vagy éppen veled van baja, az még mindig csak az ő baja és nem kell vele foglalkozni. Ez is tipikus Kos mentalitás. Semmilyen mértékben ne foglalkozz másokkal, csak saját magaddal.

2021. aug. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%

Ket noi ismim van ilyen holdallassal, en nem kedvelem oket szamomra tultontul ramenosek, sunyik! Verekedos meg (igen😂) olyan nem tudom, mi lenne a jo szo ra….

Ja es versengoek, amit en megint nem kedvelek mert szerintem nem mindent es minden esetben kell mindent felfogni igy, raadasul sokszor nevetseges…


Ferfival ilyen holdallassal nem talalkoztam, de szerintem pasiknak elonyosebb lehet ez.


Nekem oroszlan a holdam - ha szamit 😊

2021. aug. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!