Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik jegyűekre jellemző...

Melyik jegyűekre jellemző leginkább, hogy nem hisznek a horoszkópban?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 15:28
 1/6 Réti bubuzér ***** válasza:
24%

Szabad a gazda.


BKV-jegy?

2010. aug. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
"Kategória: Ezotéria > Asztrológia, horoszkóp" Észlény
2010. aug. 30. 15:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Bika

És ezt tutira merem mondani. Ők azok a tipikusan a földön vagyok és csak akkor jutok előrébb ha teszek érte valamit típusú emberek. Így ők nem hisznek a horoszkópban abszolút. Legalábbis akit ismertem bikát az egy sem hitt benne.

2010. aug. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bak? Szűz? Bika? Férfi? :)
2010. szept. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én ezt nem kötném sem jegyhez sem nemhez. férfi vagyok és hiszek benne. bika ismerősöm is van aki hisz benne.
2010. szept. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem a rák barátom nem hisz benne, és mindig meg akar győzni róla hogy hülyeség az egész, és bármelyik horoszkópot megnézi, mindegyikben talál olyan vonásokat, amik rá is illenek, meg rám is, tehát szerinte hülyeség az egész, bármelyik emberre rá lehet húzni, mert direkt úgy van megírva. És szerinte az aszcendenst se véletlenül találták ki, pont azért, hogy ha semmi se jön be a saját horoszkópjából az embernek, akkor legyen még egy lehetőség, hogy valamit rá lehessen húzni. Azt mondja, hogy az aszcendenst csak 100éve találták ki, nem véletlenül, azért hogy az embereknek jobban be lehessen magyarázni az egészet.
2010. szept. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!