Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak napjegyű férfival milyen...

Bak napjegyű férfival milyen a párkapcsolat, honnan lehet tudni, hogy szerelmes, vagy többet érez?

Figyelt kérdés
Nem veszem véresen komolyan a horoszkópot, tudom, hogy nem csak a napjegy a mérvadó, csak kíváncsi vagyok, mik a tapasztalatok a bak férfiak kapcsán (én skorpió vagyok). Szóval, nekem ez az illető nagyon zárkózottnak tűnt elsőre, udvariasnak, de szinte érzelemmentesnek. Aztán úgy alakult, hogy unatkoztunk egy munkahelyi rendezvényen, félrevonultunk és a 0 ismeretségből vagy 6 órán keresztül tartó beszélgetés lett. Azóta munka után többször felhívott magához beszélgetni (egy háztömbben lakunk), és akárhányszor indultam volna haza marasztalt, ott vagyok sokszor 4-5 órán át, semmi testi dolog nincs, nem értem még, hogy ez mi, de őrülten kíváncsi mindenre, hogy mit gondolok. Szóval, én is az vagyok, kíváncsi arra, másoknál hogy alakult, milyen együttlenni, akár együtt élni egy bak férfival.

2021. aug. 30. 17:05
 1/6 anonim válasza:
47%

En sem vagyok annyira jartas az ezoteriaban es a horoszkopokban, azonban azt tudom ,hogy a bak jegyuek osszessegeben nagyon zarkozottak, a ferfiak kulonosen. Latszolag elerhetetlennek es erzelemmentesnek tunnek, de valojaban egyaltalan nem azok, a megfelelo embernek megnyilnak.

Ugy gondolom, hogy ha hajlando volt veled orakat beszelgetni, sot meg marasztalt is, akkor eselyes ,hogy komolyabban is erdekled. A bak jegyuek viszonylag hamar megunjak a tarsasagot es szukseguk van az egyedulletre, ezert ha egy olyan emberrel vannak, akinek unjak a tarsasagat, nem fogjak marasztalni. Ez persze az en velemenyem es egyaltalan nem biztos ,hogy a ti esetetekben is igy van, nyilvan ez fugg az illeto szemelyisegetol is. De azert remelem tudtam segiteni!

2021. aug. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
44%
Bak férfi vagyok és pontosan ilyen, mint a fentebb említettek. Szerintem komoly kitüntetés részéről, hogy ennyit foglalkozik veled, én csak a barátnőmmel foglalkozok/foglalkoztam ennyit valaha is, már 6 éve együtt vagyunk.
2021. aug. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Halak vagyok, de szinte minden egyéb bolygóm bakban áll szóval valamennyire megszólítva érzem magam.


Ha kitüntet a figyelmével, akkor nagyon nyerő vagy nála. Kevés embert enged közel magához. Bár magamból kiindulva elég 1 rossz mozzanat-elillan a varázs és utána annyi.

2021. aug. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Meg kell nézni mekkora a bránere.
2021. szept. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Veled még sose barátkoztak?
2021. szept. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szerencsétlennek nincsenek haverjai és most végre talált valakit, aki szóba is áll vele. Te meg már együttélésről fantáziálsz. Jézusom. Hány évesek vagytok?
2021. szept. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!