Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak fiú skorpió lány jól...

Beni6328 kérdése:

Halak fiú skorpió lány jól kijönnek egymással?

Figyelt kérdés
Nekem bejön és szerintem én is neki nem tudom jó páros lenne?
2021. szept. 8. 23:03
1 2
 1/14 anonim válasza:
53%

Nekem első nagy szerelmem halak volt, viszont nem jöttem vele össze, sőt csak plátói volt. Eléggé megromlott a kapcsolatunk, már lassan egy éve, hogy nem beszélek vele.


De elvileg egyik legjobb kombó, lehet csak én voltam bamba.


Egy skorpió lány.

2021. szept. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%

Nekem nagyon bejönnek a Halak pasik. Barátnőim között is több Halak van.


Másik skorpió lány.

2021. szept. 9. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
Nem jönnek ki egymással, biztos szakítás lesz a vége.
2021. szept. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindketten szeretitek egymást akkor igen
2021. szept. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Komolyan mondom, ha ettől várod, hogy boldog párkapcsolatod legyen azt felejtsd el. Magadban kell rendet tenned először, ha nem vagy képes szeretni, akkor más szeretetét sem fogod megtapasztalni soha.


A alkalmatlan vagy még arra, hogy komoly párkapcsolatod legyen én azt javaslom várj még vele inkább és ismerd meg jobban önmagadat.

2021. szept. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

Bár aki itt kiirkálnak ilyen kérdéseket, azoknak tuti nem volt még boldog kapcsolatuk soha életükben.


Sajnállak titeket komolyan, hogy ilyesmitől várjátok a megoldást. Azért nem volt még rendes kapcsolatotok mert érzelmileg nem vagytok elég érettek hozzá. Felszínesek vagytok és képtelenek vagytok a szeretetre. Ezen nem fog a horoszkóp változtatni, ezen csak ti magatok tudnátok változtatni, de arra ti nem hiszem, hogy alkalmasak volnátok, így hát marad a horoszkóp...

2021. szept. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

Így soha nem fogjátok megtapasztalni milyen az ha egy pasi valóban őszintén szeret titeket, mert érzelmileg tuskó fadarabok vagytok, az érzelmi intelligenciátok (EQ) kb. egy 8 éves gyerek szintjén mozog.


így hiába vártok csodát a horoszkóptól, csak magatokat csapjátok be vele.

2021. szept. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
8 éve működik nálunk a dolog, bírom, hogy ő nem egyszerű, mint a faék, mint sok más pasi, hanem még ennyi idő után is okoz meglepetést, hogy nem akkora az egója, amitől nem fér be az ajtón, hanem egyenrangúként kezel, nem önző az ágyban, nem nevet ki, amiért ilyen témákkal (horoszkóp :D) foglalkozok. Én az elején mondjuk nem tudtam, mikor született, csak annyira megtetszett, hogy megmondtam neki, hogy szexelni akarok vele. Amúgy, ha már horoszkóp, nézdd meg a vénusz és a marsot egymáshoz viszonyítva a képlet én, meg a 7. házat, napjegyű nem mindig mérvadó. Ismerek olyan halak napjegyű pasit is, aki egy nagy lecsó, és egyáltalán nem izgalmas.
2021. szept. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de csak ha a skorpió nem telepszik ránk túlzottan. A korlátozástól menekülünk.
2021. szept. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Csak akkor, ha egyikük sem követett el olyat a másikkal szemben, amiért ő megharagudna, vagy megutálná az illetőt.

Ez minden horoszkóp minden jegyével így működik.

2021. szept. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!