Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen csillagjegyek tűntek...

Milyen csillagjegyek tűntek el ismerkedés közben? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2021. szept. 18. 09:04
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem ebből akarok kiindulni, ez csak kíváncsiság.
2021. szept. 18. 09:04
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Bika
2021. szept. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Göncöl szekér. Kézenfogva sétáltunk egy lánnyal a csillagos ég alatt. Mutattam bneki, hogy ott a göncöl szekér, annyira romi voltam hogy rögtön "ismerkedni kezdtünk" mire alaposan megismertük egymást, egy felhő eltakarta a göncöl szekeret.
2021. szept. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Vízöntő
2021. szept. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Skorpió. (én vagyok skorpió, és fiatalabb koromban sokszor eltűntem, mikor nem jött be az adott srác, nem akartam megbántani és magyarázkodni, hogy miért nem, vagy végighallgatni, hogy tukmál, hogy de mégis hadd kapjon esélyt)
2021. szept. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Bika
2021. szept. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Bak a legkevésbé egyenes, és sumák jegy.
2021. szept. 20. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is a bak az, aki tesz a másik érzelmeire, nulla empátiával garázdálkodik, és kedvére hazudozik.
2021. szept. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Senki, mert általában én tűnök el, vagy ritka esetben pedig nem tudtam a jegyét. Én halak vagyok és szeretek elúszni.
2021. szept. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Általában az éretlen, felelősséget vállalni nem akaró emberek.

A zodiákus valamennyi tagja eltűnhet, csak teljesen különböző okok miatt.


Pl:


A Vízöntő azért, mert szétszórt, felszínes és utálja ha valaki felügyeli, nyomon követi. Menekül a kötöttségek elől, amikor túl komolyra kezdenek fordulni a dolgok. Ilyenkor simán el tud tűnni, de nem veszik össze senkivel, nem kezd el utálni, nem is tudod, hogy hányadán álltok.

Úgy tűnik el, hogyha újra megjelenne majd valamikor, akkor mindent ugyanonnan lehessen folytatni.

Egyénekkel nem tud kielégítő módon foglalkozni, csak közösségekkel, csoportokkal, népekkel.


A Halak eltűnhet azért, hogy feltűnjön neked, milyen rossz neki miattad.

Vagy eltűnhet azért, mert megígérte, hogy ő soha nem fog eltűnni, de az akkor volt, 10 perccel ezelőtt. Most már más szelek fújnak, más hullámok sodorják.

Vagy felszívódik egyszer csak úgy, mert nem akarja kiadni magát annyira, amennyire 1 perce még akarta.


Kossal nincs eltűnős tapasztalatom. Szerintem ők nem tűnnek el, Inkább előlük nehéz eltűnni, mert nem hagyják annyiban a dolgot.


A Bika egyrészt azért ignorálhat, mert rossz fényt vetsz rá a nem elég menő stílusoddal, vállalhatatlan temperamentumoddal, ami alapján megfogja őt ítélni a külvilág. Inkább biztosra megy, nehogy esélyed legyen leégetni. Vagy egyszerűen csak túl gyakran igényled, hogy ő mozduljon meg helyetted, nem te szolgálod ki az igényeit, nem ugrálod körbe, nem hagysz neki kényelmes mozgásteret, időt, ezért inkább soha többé nem tudod elérni semmilyen módon. Keres valaki mást, akiért nem kell megmozdulni.

A másik lehetőség, hogy megsértetted a büszkeségét és túl makacs ahhoz, hogy újra szóba álljon veled. Azt persze soha nem fogod megtudni hogy mi baja lehetett, de az előbbi két lehetőség közül valamelyiknek köze van hozzá.


Az Ikreknél szerintem inkább csak nem veszed észre, hogy az eltűnésére kéne számítani, mert ahogy viselkedik, abból nem jön le, hogy már baromira rád unt és nem képezed a gondolatai részét. Nem tűnik fel, hogy csak játszadozik és még 20 másik jelöltje van melletted. Lehet hogy hiteget, olyan dolgokat mond, aminek semmi köze a valósághoz, majd egy legyintéssel tovaszáll és már azt sem tudja ki vagy.


A Rák általában emocionális okok miatt szokott eltűnni. Beléd szeretett, de nem kellett volna. Vonzónak tart, de elvileg mást szeret, nem tudja elképzelni veled a családalapítást...stb. A lényeg, hogy megszépíti az igazságot, túlságosan finoman tálalja, vagy el sem meri mondani, nehogy megbántson. Sokszor inkább kihátrál az ilyen szembesítések elől, ezért tűnhet el.


Az Oroszlánnál hasonló a helyzet, mint a Vízöntőnél, csak nála nem a közösséggel való jó viszony megtartása miatt jó opció az eltűnés, hanem az ő saját jó hírének megtartása a cél, hogy mindenki úgy emlékezzen rá, mint nagylelkű, mindig vidám, nagyszerű emberre, akiről kár lemaradni.


A többit nem írom le, mert már így is túl hosszú 😏

2021. szept. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!