Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Akik hisznek a horoszkópban?

Akik hisznek a horoszkópban?

Figyelt kérdés
A mérleg férfiak milyenek a szexben?

2021. szept. 26. 11:28
 1/8 anonim válasza:
100%
Bár nekem nem volt dolgom mérleg férfival, de egyik barátnőmnek igen és ő sosem panaszkodott, sőt..! :)
2021. szept. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én két mérleg férfival is voltam együtt szexuálisan, nagyon jó volt mindkettőjükkel. Tudom, hogy az asztrológia több a nap jegynél és nem feltétlen az számít ha a szexualitásról van szó, de ezek a tapasztalataim :D
2021. szept. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyöngéd, jó szerető és társaság. Nagyon szereti a szépet.
2021. szept. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Voltam több mérleg férfivel és jó volt mindegyikkel.
2021. szept. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szenvedélyes partner mellett akár teljesen passzívvá is válthat. Ha nagyon aktív a másik fél azt úgy veszi, hogy így tud neki kedvezni, ha odadobja magát. Ha nem annyira aktív a másik fél, akkor is csak nagyon gyengéden, odafigyelően tud aktív lenni. A legfontosabb neki, hogy állandó pozitív visszajezést kapjon a másiktól, hogy jól csinálja-e. Fontos számára, hogy a szex a szerelem egyfajta következménye és ne csak valami önmagában állatias egymásnak rohanás legyen. Ha valaki nem bírja a romantikát és a vad állatias szexet kívánja, akkor érdemes elkerülni a mérlegeket.
2021. szept. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Kiegyensúlyozottak a mérlegek a szexben.
2021. szept. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez mit jelent pontosan?
2021. szept. 28. 22:19
 8/8 anonim válasza:
Egy kellemes állapotot, amikor a mérleg mindkét nyelvén atomra pontosan ugyanakkora súly van.
2021. szept. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!