Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi az aszcendensed, hogy...

Mi az aszcendensed, hogy nézel ki?

Figyelt kérdés

2021. okt. 1. 17:29
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
52%
ez a két kérdés hogy függ össze?
2021. okt. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
38%
Szépebb vagyok és nem tudom :)
2021. okt. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
Vízöntő. Szőkésbarna hajam van, kékeszöld szemem, magas vagyok.
2021. okt. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
88%

Oroszlán az aszcendensem(horosztkópom is)

Sötét szőke/világos barna hajam van sötét barna szemem:)

177cm (lány)

2021. okt. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Skorpió az ascendensem. Barna hosszú haj, kék szem, vastag száj, sportos alkat, nagy cicikkel és kerek fenékkel.

Az arcom nem szép szerintem.

Nagyon erős a szexuális kisugárzásom, mások szerint.

2021. okt. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%
Vízöntő, alacsony vagyok, sovány, hosszú, dús hajam van.
2021. okt. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
100%
Halak. 164 cm (lány). Sokak szerint szép arcom van, nagy barna szemeim vannak, a szám igazából nem is vastag, de nem is vékony-átlagosnak mondanám. Sötétszőke, dús, derékig érő hajam van. Homokóra alkat vagyok, minimális körtés beütéssel-fenékre hízok. Az átlagosnál egy kicsit nagyobb melleim vannak, illetve amit nem annyira szeretek magamban, az az hogy viszonylag vastagok a combjaim az arányokhoz képest.
2021. okt. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Rák az aszcendensem világos barna, dús, hosszú az eredeti hajam a szemem nagy és kerek zöldesbarna de ha rávilágít a nap van benne egy nagyon pici kék is a pupillám tág, olyan a szemem mintha mindig könnybe lenne, de mások azt mondják, hogy kihívó a nézésem (?) :D

Szeplős vagyok, nagyon fehér a bőröm nehezen tudok lebarnulni, vastag a szám és pirulásra hajlamos vagyok, elég sok anyajegyem van.

Testalkatilag normális melleim vannak se nem nagy se nem kicsi pont átlagos, vékony a bőröm ezért eléggé látszanak az ereim, a csípőm széles ezt leszámítva minden keskeny rajtam.

2021. okt. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
100%

Szuz aszcendensem es a nap jegyem is. Nagyon vilagos es erzekeny bőröm van. Ovális fejem,szimmetrikus arcom,szőkésbarna hosszú haj,nagy kék szemek,markáns orr,halvány szemöldök. Atlagos testalkatom es magassagom van.

18/l

2021. okt. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
84%

Aszcendensem bika (nap: skorpio).

Kb 170-175 magas, 60-65 kg, de összességében karcsunak, törékenynek tűnő, arányos alkat. A bőröm világos, nyáron sem barnul könnyen. A szemem sötét zöld,a szám nem tul vaskos, viszont szép vonalú. Hajam hosszú, sötétbarna, arcom ovális, vagy kicsit szív alakú.

Sokkal fiatalabbnak tűnök koromnál. Egyenlőre szerencsére mintha nem fogna rajtam az idő.

47 vagyok, de nagyon max 30- nak néznek, de nyáron egy új társaságban többen is huszonévesnek gondoltak.

2021. okt. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!