Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok a bak aszcendens...

Mit gondoltok a bak aszcendensű emberekről (hozzáértők)?

Figyelt kérdés

2021. aug. 30. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Elsőre komolynak tűnnek, félnek az érzéseiket kimutatni. Páncél mögé bújnak, ezt nagyon kevés embernek sikerül áttörni, keveseknek engedik és hosszú idő. Komolyan veszik a feladataikat, sokan a munkába menekülnek, a végsőkig hajtják magukat. A praktikusságra törekszenek, a józan eszükre hallgatnak. Bennük van az, hogy "én tudom a legjobban csinálni", így sok olyan feladatot is átvesznek, amit nem lenne muszáj, felelősségteljesek. A pénzt gyűjtik, jól bánnak vele. Sokszor a szülői, főleg az anyai minta határozott, erős, korlátozó, későn jutnak el oda, hogy mindent a saját kezükbe vesznek, de onnantól aztán makacsok, nem engedik többet át az irányítást. A bak erősen dominálhatja a horoszkópot, nekem bak holdam van, de szinte nem engedi egyáltalán érvényesülni a halak aszcendenst, mindig "vusszaránt a földre" az álmodozásból. Jó tanácsadó a bak hangsúlyos ember, amíg másokról van szó, de ha magának kellene szabadidőt engedélyeznie, azt nem teszi meg, vagy nagyon nehezen. Persze nyilván van kivétel.
2021. aug. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor én pont pepitában vagyok veled 1-es. Halak nappal, bak aszcendenssel. Nagyjából igazak rám ezek, bár ha nincs motivációm egy adott területen, akkor semmilyen feladatot nem szeretek vállalni, lusta leszek. Viszont ha van és értelmét látom, akkor tényleg csak az lebeg előttem.
2021. aug. 31. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!