Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz (08.23)-Nyilas aszcendens...

Szűz (08.23)-Nyilas aszcendenssel mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2021. szept. 25. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Aszcendenssel? Nem véletlenül aszcendensRŐL...?
2021. szept. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%

az aszcendenssel is jó szerintem...


amúgy meg semmit nem jelentenek ezek a csillagképek... talán életed előtt kiválasztod a az általános tulajdonságaidat erősségeidet, gyengeségedet és ez alapján kategorizál be az élet... aztán kitalálták, hogy jah nem mert van az aszcendens és ott még pluszba állíthatod magad milyen személyiség típus legyél.. nos ez vicc szerintem!


mivel nincs bizonyítva a horoszkóp ezért nem is létezik... de szórakoztatni tudják az embereket ezzel is, hogy ne figyeljünk másra

2021. szept. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Erről így semmit sem lehet mondani. 08.23-ról még talán észre sem vehető, hogy Szűz, ha a Merkúr és a Vénusz az Oroszlánban van.

Lehetnek a Szűzben is... de mivel nem tudjuk, hogy hol van, ezért ennek így semmi értelme.

2021. szept. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha megértik és szeretik egymást, tudnak jól beszélgetni, azonosan képzelik a jövőt, tök mindegy, hogy milyen csillag hogy áll - egyébként is szkeptikus vagyok az asztrológia iránt...
2021. szept. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!