Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire illik össze az ikrek...

Mennyire illik össze az ikrek és a mérleg jegy?

Figyelt kérdés

Valaki, aki ért hozzá vagy van tapasztalata, leírhatná

Azoknak, akik kötekedni szeretnének: nem, nem ez fogja eldönteni, hogy érzek e valamit, akarok e valamit az illetőtől. Egyszerűen kíváncsi vagyok

Köszönöm szépen előre is


2021. okt. 2. 20:12
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Mérleg vagyok a férjem ikrek,7 éve vagyunk egy pár,nagyon szoros közöttünk a kapcsolat,nem is annyira klasszikus értelemben párkapcsolati szinten értve,hanem spirituálisan.
2021. okt. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is mérleg vagyok és az ikrekkel jól kitudok jönni, ez a 2 jegy, mivel mindkettő levegő jegy, így rokon jegyek egymásnak és hasonló az élet felfogásuk is.
2022. jún. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ami közös még az ikrekben és a mérlegben, hogy mindkettő szereti a pénzt, az ikrek megtartani, beosztani, a mérleg pedig nyugodtan elkölteni.
2022. jún. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!