Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik azok csillagjegyek aki...

Melyik azok csillagjegyek aki kemény fából faragták?

Figyelt kérdés
2021. okt. 3. 22:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%
A bak számára a legfontosabb a teljesítmény. A legszigorúbb, legfelelősségteljesebb jegy. Uralkodó planétája a szaturnusz, ami a struktúra, a korlátok, a rendszerek és a komolyan vett felelősség planétája.
2021. okt. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Na ,ez kemény :):):)
2021. okt. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#10 Azért, mert ha egy bak kitűz egy célt, végigviszi. Mindenképpen. Ha esik, ha fúj, ha úgy vonszolja magát oda, meg szenved, akkor is. Nem állítja meg semmi.
2021. okt. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

13: ja, ez véletlenül igaz rám mert semmit se tudok mondani ami ne lett volna meg amit akartam.

Nem mindig az elképzelt módon de a végén csak sikerült még akkor is már nem volt fontos :)

Ellenben erőszakos se vagyok ha valaki valamit nem hát nem. Lazán elengedem. Megoldódik hogy úgyis így lesz hogy nekem jó lesz.

Ellenben amit írtak hogy korlátok, rendszerek, hát nálam nem.


Ellenben fura mert pl a skorpió erőszakossága, de még a bika-ra is igaz a makacssag azt tapasztalom. Ja meg a kos, az eselytelen.


Ellenben az oroszlán ? Több ilyen ismerősöm van imádom oket, 3* megdicserem valamiért és azt csinálja amit kérünk, nálam a cégnél oroszlán a legtöbb olyan akivel akár a padlót is fel lehet mosni, csak kedvesség kell, de nem nehéz mert kedvelem őket :)


Régen nem hittem benne, de egy jó ideje befolyásoló tényező az új munkavallalonal az , hogz mikor született.

2021. okt. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

#13 Ez sokkal bonyolultabb rendszer, mint csak a napjegy (amit a bulvár horoszkópokban néznek - azt nézik a Nap melyik jegyben áll a születéskor).

Több bolygó is van, mint a Nap és azok más jegyben is állhatnak, mint a Nap, így pedig más tulajdonságok is előbukkannak,a tulajdonságok sokasága pedig keveredik stb.

Keveredve minden csillagjegy tulajdonsága megvan mindenkiben, valakinek néhányból kicsit több "jutott", valamelyikből pedig kevesebb, valamelyik a kommunikációban jelenik meg, másik pl érzelmi világ kezelésében stb.

Szóval lényeg, hogy nem csak a Napjegy, ami tulajdonságokat jelöl.

2021. okt. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ismerek lusta bakot is, úgyhogy ez nem igaz.
2021. okt. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a bak, kos, oroszlan es talan azt mondhatom hogy a rak napjegyu is! De o csak bizonyos tekintetben de onnan tantorithatatlan, nagyon kitarto kis “dogok” tudnak lenni a szo jo ertelmeben:)


A bak jegyu szerintem a kitartasa vegett kemeny fa, a hulyeseg mellett is a vegsokig kiall….. egy bak jelleg gyenge pontja, az anyagiak a ferfiassaganak emgkerdojelezese noknel hasonlokeppen ugyanis sok esetben szerintem karrierista tortetoi tulajdonsagai vannak egy bak jellegu nonek is…


A kos jelleg impulziv, agressziv, szinten torteto de az o gyengese abban nyilvanulhat meg, hogy felborigat maga korul midnent “rendet rakni” meg nem tud, es ott hagy mindent felbolygatva ugymond…. Es ebbol a kaoszbol masok hasznot huzhatnak..


Az oroszlan jelleg bator, onbizalomteljes, igazsagos, fafeju… onos erdekek vezerlik es az o gyengese cska es sajat maga lehet, ha az onbizalmat letiporjak…


A rak jegyu pedig egy nagy lelkiereju ember, manipulativ, kitarto es bosszuallo… az ember alabecsuli es ez alegnagyobb gond mert ha hatszor rugsz bele lehet rosszul esik neki.. de ott marad es ha a fejebe vett valamit addig ott is marad, tuzon vizen at… a nyakig ero szarban is stagnal🤣 ahol masok elsullyednek…

De befolyasolhato a szerettein keresztul.. jora es rosszra is… masokert all ki 150% nem sajat magaert es ezert is tartom ezt egy eros tulajdonsagnak.. mert onmagat nem felti..

2021. okt. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!