Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Asztrológustól és hozzáértőktő...

Hosszúhajú kérdése:

Asztrológustól és hozzáértőktől kérdezem, ki lesz a miniszterelnök jövőre?

Figyelt kérdés
a kérdést már egyszer feltettem, csupa provokáló és offol választ kaptam. Előre jelzem, aki megint provokál vagy offol azt újra jelentem, ez ezotéria, és asztrológia kategória, szeretettel és örömmel várom a normális válaszokat, akik a kérdésre válaszolnak. és nem poénkodnak vagy veszekszenek vagy bírálnak. nem kell asztrológusnak lenni, elég ha van alap-hozzáértésetek - őket szívesen olvasom.

2021. okt. 11. 21:27
1 2 3
 1/29 Grimfox ***** válasza:
70%

Az összes jelölt teljes, részletes horoszkópját ismerni kellene ahhoz, hogy egy valószínű, de még így sem bizonyos választ lehessen erre adni, és egy általános, adott időpontra szóló előrejelzést is kellene hozzá csapni, amit az egyes személyek horoszkópjaival össze kellene vetni.

Röviden, erre nem tud senki hiteles választ adni. Hazudni lehet, meg hasra ütni, de egy profi asztrológus szerintem nem lenne olyan nagyképű, hogy egy ilyen előrejelzést megkíséreljen.

2021. okt. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
persze tudom, hogy alapképlet meg progressziós módszer kell, alapfokon én is értek hozzá, arra gondoltam hátha egy profi esélyeket tudna latolgatni. ha nincs is meg a pontos óra perc és ezáltal nem lesznek pontos házak, egy napházhoroszkóp is rengeteget mondhat.
2021. okt. 11. 21:49
 3/29 anonim ***** válasza:
45%
belenéztem az üveggömbbe és láttam, hogy áprilisig orbán marad
2021. okt. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Grimfox, szeretem a valaszaidat, de ez kifejezetten ficsuros volt.
2021. okt. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
29%
Orbán Viktor
2021. okt. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
0%

Én a becsapódó fényszögekkel tudnám kiasztronalizálni a jövőt.

Azt hiszem, változást látok a jövőben, de konkrét személyt nem tudok kiasztroginizàlni.

2021. okt. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
67%
Az én varázsgömböm azt mutatja, ha tisztességes lesz a választás, akkor az, aki a legtöbb szavazatot kapja.
2021. okt. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
24%
7 - Mit értesz tisztességes alatt?
2021. okt. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

7

Az én gömböm azt mondja, hogy ha le fog fagyni a választási iroda honlapja a választás napján, akkor Orbán fog nyerni kétharmaddal.

2021. okt. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Az a gond a politikusokkal, hogy a többségük mentális beteg vagy minimum személyiségzavaros, némelyik pszichopata. Az asztrológiában van egy olyan szabály, hogy mentálisan torzult embert nem érdemes elemezni, mert a születési horoszkóp a lélek mélyébe enged betekintést, nekik pedig a lelküket elfedi az elmebaj. Szóval az ábrájukból nem lehetne sokat kideríteni, maximum azt, hogy milyenek lennének, ha nem lenne semmi mentális problémájuk, viszont akkor nem lennének politikusok ebben az országban, mert itt csak ilyen ember juthat a legfelső körökbe.
2021. okt. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!