Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Asztrológustól és hozzáértőktő...

Hosszúhajú kérdése:

Asztrológustól és hozzáértőktől kérdezem, ki lesz a miniszterelnök jövőre?

Figyelt kérdés
a kérdést már egyszer feltettem, csupa provokáló és offol választ kaptam. Előre jelzem, aki megint provokál vagy offol azt újra jelentem, ez ezotéria, és asztrológia kategória, szeretettel és örömmel várom a normális válaszokat, akik a kérdésre válaszolnak. és nem poénkodnak vagy veszekszenek vagy bírálnak. nem kell asztrológusnak lenni, elég ha van alap-hozzáértésetek - őket szívesen olvasom.

2021. okt. 11. 21:27
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
befejeztem veled... te vagy a beteg
2021. okt. 13. 21:01
 22/29 anonim ***** válasza:
54%

Csúnya dolog másokat sértegetni, csak mert olyan választ kapsz, ami neked nem tetszik.

Ebből is làtszik, hogy nem èrtesz az asztrohoz, mert az csak tiszta lélekkel űzhető.

2021. okt. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
szóval a kérdés azért nem megválaszolható, mert mindhárom jelölt elmebeteg. ez volt e releváns válasz a kérdésemre..
2021. okt. 13. 23:46
 24/29 anonim ***** válasza:
Ja.
2021. okt. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Kérdező, rengeteg embernek van különböző Szaturnusz-Hold fényszöge, de nagyon kevésnek borderline személyiségzavara. Te erre fogtad rá, más meg ugyanezzel csak folyton aggódik nehéz sorsú szüleiért.
2021. okt. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
nyilván a házhelyzetet, és az összes többi bolygó állását és fényszögeit, házcsúcsot és egyéb dolgokat is figyelembe vettem. az hogy ezt említettem az arra szolgált, hogy lássam hogy a velem vitatkozó valóban tudja e miről beszélek. reméltem ha megemlítem, kiderül. afféle nyuszi ugrasztás bokorból, és hát láthatóan bejött...
2021. okt. 15. 02:00
 27/29 anonim ***** válasza:

Ha lesz idom, feldobok egy horary kepletet :)



37F incel

2021. okt. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Na, itt vagyok a keplettel….


Vagyis amikor a kerdesre adtam az elozo valaszt, kiraktam egy horary kepletet. Kicsit atfogalmaztam: “Lesz-e kormanyvaltas Magyarorszagon 2022-ben?”


Jupiter nap, Hold ora. Az ASC ura a Szaturnusz.


A keplet nem radikalis, de ervenyes, mert a planetaris ora ura fenyszogben all (kvadrat) az aszcendens uraval.


Az X. haz ura a Venusz, a jelenlegi kormany jeloloje. Kozmikus helyzete peregrin, de nem tamadott. Diszpozitora, a Jupiter, szinten peregrin.


Az ellenzek jeloloje a Mars, kozmikus helyzete szamuzott, ezenkivul egyuttall a Nappal, vagyis combusta, tehat elegeti a Nap. William Lilly szerint ha a jelolo combusta, akkor nagy felelemben van, vagy egy nagyhatalmu szemely elnyomasa alatt van. Van egy tamogato fenyszog a Jupiter felol, de Jupiter kozmikus helyzete nem tul eros, vagyis “segitenek, ha tudnek”. Amugy a Jupiter a jelenlegi kormany jelolojenek, a Venusznak a diszpozitora, vagyis elszamolassal tartozik fele, emiatt sztem a Jupiter az EU jeloloje.


Tovabba a Hold is a jelenlegi kormanyt teszi uralomba, mig az ellenzeket szamuzetesbe.



Tehat a valasz: nem lesz kormanyvaltas Magyarorszagon 2022-ben.


Itt a keplet:


[link]



37F incel

2021. okt. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

véééégre valaki értelmes okos ember válaszol! na ezt várnám ha felteszek egy kérdést! hihetetlenül köszönöm hogy rendbe tetted a topikom, és kimerítő hozzáértő választ adtál! tényleg köszönöm! :)

én csak úgy tudtam volna megnézni hogy megnézem mindegyik jelöltet születésre egyenként és prognózis fél évre mindenkinek, és az esélyekből következtetek. olvastam erről a módszerről de eszembe se jutott hogy ezt is lehet rá alkalmazni! elképzelhető hogy írok később neked privátot is! a pártállásomról most nem akarok írni, bogarászom még amiket írtál! :)

2021. okt. 22. 04:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!