Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Asztrológustól és hozzáértőktő...

Hosszúhajú kérdése:

Asztrológustól és hozzáértőktől kérdezem, ki lesz a miniszterelnök jövőre?

Figyelt kérdés
a kérdést már egyszer feltettem, csupa provokáló és offol választ kaptam. Előre jelzem, aki megint provokál vagy offol azt újra jelentem, ez ezotéria, és asztrológia kategória, szeretettel és örömmel várom a normális válaszokat, akik a kérdésre válaszolnak. és nem poénkodnak vagy veszekszenek vagy bírálnak. nem kell asztrológusnak lenni, elég ha van alap-hozzáértésetek - őket szívesen olvasom.

2021. okt. 11. 21:27
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
10. de mellé lőttél! nekem borderline személyiségzavarom van és középszinten értek az asztrológiához. hát tudatom veled, hogy az asztrológiában nincs ilyen szabály. a radix alapképlet feltárja ha valakinek metális vagy értelmi problémája van. nálam a szaturnusz a 4. házban kvinkukszban a holddal kitűnően mutatja hogy a nehéz gyerekkor miatt lelki problémákat hordozok. ez csak egy adalék, elemezhetném neked tovább, de nincs olyan hogy elfedi az elmebaj, nem tudom ezt honnan vetted. nem fed el semmit, szépen látható akár az elmebaj, akár a mentális, nincs olyan hogy milyenek lennének, mint ahogy nekem sincs benne olyan hogy milyen lennék, azok az irányok és lehetőségek vannak benne amikkel valóban rendelkezem. azt meg hozzátenném hogy elmebajjal nem lehetne kormányozni - te még nem láttál elmeosztályt - és azt is hozzáteszem hogy az elmebaj nem egyenlő a mentális betegséggel. még azt is megjegyezném hogy a mentálisan sérült embereknek a szocializáció az emberekkel való társas együttlét meglehetősen nehézkes és gyorsan elő is jönnek a problémák. lehet az hiszti sírógörcs kiborulás szorongás - mint pl nálam.ezzel lehetetlen lenne országot vezetni, nekem még a munkahely találás is körülményes. ha pedig egy személyiség antipatikus a tulajdonságai miatt, akkor az meg simán utalhat csak arra hogy baromi szar tulajdonságai vannak az illetőnek, nem kell ehhez más, vannak szimplán gonosz emberek is.
2021. okt. 13. 04:45
 12/29 anonim ***** válasza:
21%

11 - Érdekes, hogy bárki, bármit ír, te rögtön rátrónfolsz, hogy nem úgy van és hogy te sokkal jobban tudod. Előző hozzászóló leírta, hogy ilyen emberekkel lehetetlen jósolni, de te, mivel ez neked nem tetszik, megváltoztatod a vallásodat egy neked tetsző verzióra.

Ez röhejes.

2021. okt. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
ha hallanék valami olyat ami a kérdésemhez kapcsolódik és valaki TÉNYLEG kifejtené, hogy az MC re eső szögek elemzése alapján kit lát esélyesnek, akkor még érdemlegesnek is tartanám a kommenteket. de eddig senki asztrológus nem írt. mindenki kötekedik és hülyeségeket, nem létező dolgokat ír, én pedig joggal cáfolok, mert én valamennyire értek hozzá, én autentikus vagyok. de ha te ennyire tudod a választ akkor örömmel hallgatom az okfejtésedet a kérdésemre. tehát újra feltéve a kérdést: a te elemzésed alapján mit látsz, ki az esélyes, de támaszd is alá miért gondolod ezt, milyen fényszögek, milyen bolygóállások utalnak rá.. ha erre nem tudod a választ akkor nem értem mi a fenének írtál ide, nem neked szól a kérdés.. azt elérted hogy jelentelek, mert provokálsz és nem a kérdésre felelsz.
2021. okt. 13. 18:41
 14/29 anonim ***** válasza:
0%

Hogy jön ide, hogy én értek-e hozzá? Valaki már leírta neked:

"Az asztrológiában van egy olyan szabály, hogy mentálisan torzult embert nem érdemes elemezni, mert a születési horoszkóp a lélek mélyébe enged betekintést, nekik pedig a lelküket elfedi az elmebaj."

Erre te ezt nem fogadod el, és magadat egy magasabb szintű asztrológusnak állítod be. Aki ezt a kommentet írta, ő szerinte meg ő a profibb asztrológus. Nem tudod elfogadni, ha valami nem úgy van, ahogy neked tetszik. Ha emiatt jelentesz, hajrá!

2021. okt. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
mert nincs ilyen szabály! látszik hogy nem ért hozzá. középszinten én is értek hozzá. olvasd el a kérdést még egyszer, hozzáértők válaszát kértem. aki ilyet ír az nem ért hozzá. csak vitatkozik. azonkívül nem az elmebetegekről szól a kérdés, hanem hogy mik az esélyek ki nyeri a miniszterelnökválasztást. állj már le, hogy jönnek ide az elmebetegek.????? az nem válasz hogy le elmebetegezzük a miniszterelnökjelölteket.
2021. okt. 13. 19:50
 16/29 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted nincs ilyen szabály, szerinte meg van. Mivel ennek a témakörnek nincs egy fixen lefektetett szabályrendszere, mint a matematikának, nem állíthatod, hogy csak a te hited szerinti szabályok a jók.
2021. okt. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
ha lenne is ilyen szabály, nem tartozik a témához. hagyd ezt abba, a kérdésben írtam hogy a miniszterelnök-jelöltségről szól, hagyd már az elmebetegeket, nem tartozik ide...
2021. okt. 13. 20:43
 18/29 anonim ***** válasza:
0%
17 - Nem én hoztam ezt fel, hanem az egyik válaszoló, és azt is levezette, mért tartja őket elmebetegnek. Ha te ezt figyelmen kívül hagyod, mégsem értesz annyira az asztrohoz...
2021. okt. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

nem érdekel hogy elmebetegeknek tartja őket. ismétlem a kérdés:

Asztrológustól és hozzáértőktől kérdezem, ki lesz a miniszterelnök jövőre?

2021. okt. 13. 20:56
 20/29 anonim ***** válasza:

De hiszen erre màr kaptál vàlaszt!

"Az a gond a politikusokkal, hogy a többségük mentális beteg vagy minimum személyiségzavaros, némelyik pszichopata. Az asztrológiában van egy olyan szabály, hogy mentálisan torzult embert nem érdemes elemezni, mert a születési horoszkóp a lélek mélyébe enged betekintést, nekik pedig a lelküket elfedi az elmebaj."

2021. okt. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!