Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi alapján döntötték el...

Mi alapján döntötték el melyik horoszkópot melyik bolygó uralja?

Figyelt kérdés
azt tudom, hogy például a mars "tüzes" bolygó anyagilag és a kost és a skorpiót uralja amik "tüzes" jegyek viselkedésre (hiába víz a skorpió), de gondolom ennél mélyebb jelentés is van mögöttük...:D annyi helyen kerestem már több nyelven is és egyszerűen nem találok erről semmit.

2021. nov. 20. 17:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

🤣🤣🤣

Ha ismernél nem mondanál ilyeneket, hogy ha majd kialakulna a női oldalam.

Elég érzékeny és érzelmes, sőtt másfelöl nőies férfi vagyok, de ettől még amit írsz az baromság.


Ha minden ember máshogy éli meg, hogy alkothat szabályt az aszrológiában?


Olyan dolog ami nem a fizikai síkon létezik, csakis absztrakció lehet, mint a számok, csakhogy ami a fizikán kívűl létezik nincs hatással a fizikai testekre, azaz nem lehet ránk hatással.

A fizikai jelenségek hatalmas részét nem lehet megfogni de attól még a fizika részei, ilyen a tömegvonzás, sötétanyag, mágnesesség.

2021. nov. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

#10

Az meg hogy nem értheted úgysem, meg vak vagy nem érv, hanem öngól.

2021. nov. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

"Ha minden ember máshogy éli meg, hogy alkothat szabályt az aszrológiában?"


Hát ez az... nem tudod mi az asztrológia, mégis ide jársz téríteni.

Nekem viszont nem feladatom a tudomány hívőket eljuttatni arra a szintre, hogy kompetensek legyenek valamiben, ami nem tartozik bele a vallásuk által leírt világképbe.

Téged nagyon zavar az asztrológia létezése, mert nem tudsz vele mit kezdeni. Nem érted mi ez, soha nem nézted asztrológiai szemmel a világot, ezért támadod.

Közben teleoffolod a fórumot a provokáló trollkodásaiddal, ami mind abból fakad, hogy téged nagyon zavar minden, ami úgy létezik, hogy a te vallásodból egy az egyben hiányzik.

Érthető a frusztráltságod. Mindent el akarsz pusztítani, amit az amúgy mindenre jó univerzális és tévedhetetlen, egyetlen vallásod lemérni és megmagyarázni nem képes, csak hogy a tudományos gondolkodás egy apró egyre inkább beszűkülő szelete a világnak. Ezzel most biztos lesokkoltalak, mert te mindent egy lapra tettél fel, és biztos elég nehéz lehet feldolgozni, hogy aki pl ebben a topikban teszi fel az értelmetlenebbnél értelmetlenebb kérdéseit, ő nem megalázó, lenéző válaszokat vár valami olyan embertől, akinek nincs semmiféle tudása a témában, csak el akarja pusztítani, mert az ő vallásában nincs benne, tehát nem szabadna léteznie, mert ha mégis, az annyit jelentene, hogy rosszak a dogmái, hiba van a gépezetben, összedől a világképe, amit eddig szilárdnak hitt.


Még egyszerűbben: Nyugodtan száműzheted magad mindenhonnan, ahol az emberek nem a tudományos álláspontokra kíváncsiak, ha számodra semmi sem vonatkoztatható el a vallásodtól és nem tudsz konstruktívan hozzászólni.

Például ennél a kérdésnél sem arra volt kíváncsi a kérdező, hogy egy materialista ember dogmatikus vallásába hogyan nem fér bele a kérdése tárgya és milyen frusztrációi keletkeznek tőle, ha elolvassa.

Senkit nem érdekel, hogy te mit nem tudsz róla. Az pedig gyerekes viselkedés, hogy ennek ellenére jársz ide a többi hozzád hasonlóval együtt.


Én pedig sajnos nagyon hülye vagyok, amiért reagáltam a provokációkra, de többé nem fordul elő.

2021. nov. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

#13

Konkrétan 5 hozzászólás alatt nem álítottál semmit.

Semmit azon kívűl hogy én nem tudok valamit, (amihez illene alternatívát felmutatni), meg azon kívűl hogy vannakmdolgok amiket nem tudhatunk a világról.

A semmivel érvelsz, ami elég kontraproduktív.

Ez nem más mint szemfényvesztés, és parasztvakítás.

Az egy dolog hogy énnesetleg nem értem az asztrológiát, de tekintve hogy te sem fogalmaztál meg róla egy kézzelfogható információt sem, úgytűnik te semmértesz hozzá.


Én nem vagyok keresztény hívő, de még ígyis tudnék a keresztény istenkép mellett, vagy annak védelmében érvelni. Ehhez képest te semmit nem tudtál felmutatni, az általad védett világkép védelmében.

A nem tudhatjuk soha nem volt érv valami mellett, az hogy más nem tudja soha nemmvolt érv valami védelmében.


A semmi az nemmtöbb a semminél, amire semmit nemmlehet felépíteni,,szóval adj már életjelet a valamiről mert ez így siralmas vergődés amit előadsz.

2021. nov. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Születési uralkodónak hívjuk azt a planétát, amely az aszcendens jegyének uralkodója.


Kos - Mars

Bika - Vénusz

Ikrek - Merkúr

Rák - Hold

Oroszlán - Nap

Szűz - Merkúr

Mérleg - Vénusz

Skorpió - Plútó

Nyilas - Jupiter

Bak - Szaturnusz

Vízöntő - Uránusz

Halak - Neptunusz


Tehát, ha mondjuk halak aszcendensed van, akkor a Neptunusz a születési uralkodód.

2021. nov. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15# Nem ez volt a kérdés.
2021. nov. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#16 de igen xD
2021. nov. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Oké, akkor olvasd el újra... 🙄
2021. nov. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A horoszkóp jelentése nem egyenlő a zodiákus jegy fogalmával. A horoszkóp pl. a születési ábra. Abban az uralkodó planétát az aszcendens jegye határozza meg.
2021. nov. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

19# Nem ez volt a kérdés, de akkor lefordítom:

A kérdező arra lett volna kíváncsi, hogy miért pont bizonyos bolygók lettek a zodiákus jegyekhez társítva. Mi alapján osztották be őket.

2021. nov. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!