Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi hathat még a külső megjelen...

Mi hathat még a külső megjelenésre ha a horoszkópot nézzük? Melyik bolygó vagy ház?

Figyelt kérdés

Tudom, lesznek akik majd írják, hogy " a külső meg a horoszkóp nem függössze..." Ők lécives hadjanak békén!!!

De remélem lesz aki hasonló érdeklődésű és talán segít. :)

Szóval én úgy tudom, hogy az aszcendens jegy az ami a leginkább hatással van a külsőre. Illetve állitólag olyannak tűnsz mások számára/kifelé amelyik jegy az aszcendenseddel ( 1. ház ) szemben áll ( 7. ház... Utóbbi igaz? És van-e más a külső megjelenéssel összefüggő dolog amit figyelembe kell venni?

Magammal kapcsolatban úgy vettem észre, hogy az aszcendensem ( Vizöntő ) nem igazán " látszik " rajtam. Az hogy Bak a napjegyem inkább és alkatomra meg a Halak leírásában ismertem rá. Még az Oroszlánra hasonlítok talán kicsit...


Előre is köszi!



2016. júl. 22. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
22%

Te magad is választ adtál a kérdésedre.


"Magammal kapcsolatban úgy vettem észre, hogy az aszcendensem ( Vizöntő ) nem igazán " látszik " rajtam".


Persze, hogy nem látszik rajtad, mert orbitális baromság, de erőszakkal bebeszéled magadnak, hogy nem. A külsőt a szülőktől átvett genetika határozza meg. A genetika pedig színtiszta tudomány.

2016. júl. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha baromságnak tartod nem kell válaszolnod!!! Tényleg nem értem ezt... Azt kértem volna, hogy mondják meg baromság-e ami engem érdekel??? Nem! Nem ezt kértem!!! Miért nem lehet egyszerűen KIHAGYNI vagy FIGYELMENKÍVÜL HAGYNI azt ami nem tetszik??!! Persze te hihetetlenül okos vagy a saját nézeteiddel és csak épp azt nem bírod ki, hogy a nagy bölcsességeddel másokat békénhagyj!
2016. júl. 22. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha megkérdezed, hogy miért zöld az ég, azt mondom, ilyen nem létezik, az ég nem zöld. Vagyis, ha a kérdés egyetemes baromság, nem lehet rá értelmes választ adni. Olyasvalamit kérdeztél, ami nem létezik.
2016. júl. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kicsit mindenkinél változó, pl. nálam a Nap jegye nem annyira látszik, de valakinél az az erősebb.

Aszcendens jegye, első házban található bolygók, Nap jegye, születési uralkodó jegye lehet még.

Ezek egyébként megfigyeléseim szerint kiválóan keverednek az első (amúgy abszolút nem értem, itt mit kereső) hozzászóló által említett felmenőktől örökölt jegyekkel.

Nem tudom, hogy néz ki a születési ábrád, de ha elég nagy az első ház, akkor abba belecsúszhat a Halak jegye is és ha esetleg ott van egy bolygó, a befolyással lehet a megjelenésedre.

2016. júl. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%

Haó, itt vagyok, a normális válaszoló :D Na, én úgy tudom, hogy az első ház mellett, még nagy szerepet játszik a Vénusz. Nekem az első jegy, ami eszembe jut a szépségről, az a mérleg..

Viszont olvastam ezeket a helyeket is, hogy szépek lehetnek:

- az első házban Vénusz, Plútó vagy Mars

- skorpió, bak, mérleg vagy oroszlán aszcenens

- az ötödik házban a Nap

Szóvaaal.. ja. Én ennyit tudok :D

2016. júl. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!