Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szinasztriában milyen párosítá...

Szinasztriában milyen párosításokat kell figyelembe veni?

Figyelt kérdés
régen azt hittem úgy működik, hogy például a két nem vénuszát kell egymáshoz hasonlítani, amiről már tudom, hogy a nő vénuszt a férfi marssal kell nézni, a férfi vénuszt pedig azt hiszem a női holddal, de ha rosszul tudom javítsatok ki. ilyen párosításokat tudnátok még mondani, hogy melyik nem bolygóit a másik nemnek milyen bolygóival érdemes nézni?

2021. dec. 6. 12:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban az együttállást és szembenállást nézzük a következő horoszkópelemek között:


1. nap

2. hold

3. aszcendens

4. az aszcendens uralkodó planétája

5. planéta az első házban

6. első házba bezárt jegy

7. az első házba bezárt jegy uralkodó planétája

8. mars, vénusz

9. planéta a 7. házban

10. 7. házúr planéta


Ezeket vegyesen kell nézni. Tehát pl. ha valakinek a 7. házúr planétája együtt áll a másik ember aszcendensével, vagy egyiknek a holdja a másik első házas planétájával stb.

2021. dec. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!