Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az oroszlán horoszkópot...

Az oroszlán horoszkópot skorpió aszcendenssel milyennek találod ?

Figyelt kérdés
2021. dec. 7. 11:55
 1/8 Bálvány ***** válasza:
64%
Miért nem írsz ide egy születési időpontot, helyszínnel? Pontosabban lehetne jellemezni a személyiséget.
2021. dec. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Nincs olyan, hogy oroszlán horoszkóp... Megtanulhatnátok végre a szó jelentését.


A kérdésre válaszolva: Önjelölt király, főnök, parancsnok/királynő, modell, díva. El van telve magától. Hivalkodó a stílusa.

Férfiként megkerülhetetlen, minden helyzetben főszereplő, önmagát nagyon menőnek gondoló, erős kiállású ember.

Nőként az a tipikus zsebkutyával és luxus táskával magassarkúban tipegő, csücsörítve iphone-nal a tükör előtt szelfiző agyonsminkelt, seggmutogatós, csöcskidobós, festett szőke csaj, aki mindenét kozmetikusnál gyantáztatja meglehetősen sűrűn, hogy a nem igazán feminin vonásait elfedje a giccsparádéval.


Ez alapján már biztos sejted, hogy nem szeretem őket 😁

2021. dec. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%

Ismertem egy ilyen lányt. Eszméletlen okos, kéttannyelvű gimi, 16 évesen felsőfokú angol nyelvvizsga, jogsi megvolt neki. Azóta már orvos és majd sebész akar lenni.


Nem az a tipikus szépségideál külsőre.


Halak/f

2021. dec. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Hatalmaskodó és még bosszúvágyó is.
2021. dec. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 savelog válasza:
Menekülj...
2021. dec. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Mindenféle kötekedés és beszologatas nélkül kérdezem.

De tényleg minden probléma nélkül.


Miért hisz valaki a horoszkopban? Mitől olyan meggyőző, hogy büszkén valld, hogy te ebben hiszel?


Ja és egyébként ikrek vagyok, szívesen olvasnék véleményeket az ikrekről. Kíváncsi vagyok, hogy találok e igazságot az állításokban.

2021. dec. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Inkább minden ember saját magában higgyen, mint a horoszkópjában, mert minden ember egyedi és a sorsunk is egyedi.


A horoszkópod meg csak a hónap, amiben születtél, nem pedig azt jelenti, hogy olyan ember is vagy.

2022. máj. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bálvány ***** válasza:
53%
#7 kib*aszott okos vagy. Most pedig menj át a Fradi fórumra és magyarázd el nekik, hogy hülyeség felnőtt férfiaknak vacak bőrgolyó kergetés miatt izgulniuk! Ha már jól belemelegszel a vitába a kopaszokkal, egy személyes találkozót is megbeszélhettek :)
2022. máj. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!