Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas nap skorpió hold...

Nyilas nap skorpió hold vízöntő asszcendenssel rendelkező nőt milyennek képzeltek el?

Figyelt kérdés
2021. dec. 9. 04:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Rólad van szó, kérdező? :)

Írok pár sort, hátha talál...

Energikus, lelkes, vonzza az újdonság, sokirányú érdeklődés jellemzi, kicsit csapongó természetűnek tűnhet, jó lehet a kommunikációs készsége, talán még karizmatikus is... A skorpió hold bár szenvedélyességet feltételez, hoz magával némi zárkózottságot, nem szívesen teregeti ki a lapjait, de jól ráérez a dolgokra, az érzelmei pedig nagy hatással vannak rá. Lehet benne emiatt némi kettősség, egyrészt kalandvágyó, másfelől kicsit titokzatos. Negatív megnyilvánulásban érzelmileg nagyon zárkózott lehet, kívül viszont extrovertált személyiséget mutat.

2021. dec. 9. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Talált! :) elég nehéz ezzel a kettosseggel élni. Hihetetlen érzékeny vagyok mellette, önfejű, lázadó szellemű. Mindig a saját fejem után megyek,nehezen ismernek ki az emberek. Hol ilyen, hol olyan a hangulatom. Szívből élek, viszont racionálisan gondolkozok. Van bennem úgymond egy "sötét" oldal, amit néha nem tudok kezelni. Ez társul egy kis szarkazmussal. Meg érő vagyok, szeretek másoknak segíteni. Spontan vagyok, Hirtelen haragu, megbocsáto.

Igy tudnám jellemezni magamat, nem tudom, ez mennyire illik így össze együtt skorpió hold-nyilas nap-vízöntő asszcendenssel

:)

2021. dec. 9. 07:40
 3/10 anonim ***** válasza:
26%

- Hízásra hajlamos. Valószínűleg már 20 évesen van tokája, mire 30 lesz addigra már a fogyókúra reklámok "ilyen volt" fényképeihez ideális alany.

- Azt hiszi magáról, hogy humoros és laza, pedig a humora többnyire csak mások sértegetésére terjed ki. Viszont sértődős, a legártatlanabb viccet is hajlamos támadásnak venni.

- Magát értelmesként szereti jellemezni, pedig ezzel eléggé fölé lő a valóságnak. A háta mögött valószínűleg úgy jellemzik a kollégái: Nem a legélesebb kés a fiókban.

- Nem tud társat találni magának. Akiket ő kinéz magának azoknak sose kellene ilyen ember. Akiknek meg ő jönne be azokat osztályon alulinak érzi.

2021. dec. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt honnan jósoltad 3-as?? Ezek egyáltalán nem illenek a vízöntőre :D
2021. dec. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%

Kb mint Opitz Barbara, vagy Miley Cyrus.

Fáradhatatlan energiabomba. Bulizós, flegma, elég nagy arca van, nem szégyenlős. Mindent megold egy nekiülésből, amit nem, azt meg a végtelenségig halogatja. Egyszemélyes szórakoztató központ.

2021. dec. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3mas! Egyik sem igaz, köszönöm szépen 🤣tiszta pozitív ember vagy
2021. dec. 9. 17:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Én vízöntő vagyok nyilas aszcendenssel☺️ Jóban lennénk😄
2021. dec. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7es!jól hangzik 😏
2021. dec. 12. 11:28
 9/10 anonim válasza:
2021. dec. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Bírom a vízöntőket
2021. dec. 12. 11:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!