Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Tigris évében, jövőre mire...

A Tigris évében, jövőre mire számíthatunk?

Figyelt kérdés
Mi lesz a fő csapásirány a világban?

2021. dec. 11. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

A csíkok.

Húzzuk a csíkot, egy statisztika szerint a föld egyik felének megy a hasa a másiknak még nem.

De az emberek többsége utazna már ki bel ki külföldre

2021. dec. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:O
2021. dec. 11. 21:52
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
2022 a Tigris éve lesz? Wow, jó tudni. Egyszer valahonnan megtudtam, hogy a Tigris évében születtem, akkor remélem nekem jót hoz majd :)
2021. dec. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én biztos hogy a tigris évének első perceiben bekarmolok. Ahogy még pár milliárd ember a földön.
2021. dec. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Koronitá pandamaci tarol tovább, 5-6-7 hullám lesz, annyit fog hullámzani, hogy kiárad a Balaton.
2021. dec. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Oh jaj

Hírekben meg az lesz a cím hogy


Jön a cov 10. Hullám, Gyuláig ér a magyar tenger.

2021. dec. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Forer-hatás.
2021. dec. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Tegye a karácsonyt még boldogabbá Lindt aranymacival
2021. dec. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én arra tippelnék hogy valami újba kezdhetnek bele sokan akármelyik területén az életüknek.

Annyira nem értek hozzá, csak úgy tudom tigris hónappal kezdődik minden év így gondolom valami hasonló jöhet csak nem honapban hanem evben mérve. Kb. valami újabbat bevezet.

(Míg ami 2021 volt, a bivaly, egy ciklust lezárt.)

De ugye figyelj mert kínai asztrológiában az új év sose jan 1.-vel indul!

2021. dec. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 aniko49 ***** válasza:
Ha valakit erdekel a numerologia azt is megtudhatja hogy nem csak azert lessz jaj jaj eggyes embereknek mert jon a tigris eve hanem mert 3 darab 2 is lessz az ev szamaban.En nem vagyok numerologus de erdekel a numerologia es utanna neztem ennek a dolognak es csak annyit mondhatok hogy mindenki erosen kapaszkodjek meg a hiteben mert razos ev lessz.Es ilyen ev legkozelebb 120 ev mulva lessz.De a bivaly eveben szuletett embereket nem biztatom.Mert en a tigris eveben szulettem,es nagyon egy durva evem volt az idei.Miert?A bivaly es a tigris eletre halara kuzdo ellensegek.2022. február 1-től 2023. január 31-ig tart.Kulonben mindenki az interneten rengeteg idevago cikket olvashat.Felhivnam meg a figyelmet aprilis 12 dikere ,mindenki nagyon legyen korultekinto mert nagyot fordul akkor a vilag.En is ugy tervezem hogy minden rizikosabb ugyem e datum elott vagy utan rendezem el de semmikepp e datum korul.
2021. dec. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!