Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mostanában tényleg olyan az...

Mostanában tényleg olyan az égi helyzet, mint Jézus Krisztus korában volt? Vagy hasonló? És ha igen, akkor miben hasonló? És ez alatt mit kell érteni? Jézus Krisztus születésére vonatkozik vagy Jézus Krisztus mennybemenetelére?

Figyelt kérdés

2021. dec. 14. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Pont olyan, de tenyleg. Holnaputan peldaul tizszazezermilliardszormillioszoros nap lesz, annyira pont olyan az egi helyzet. Menj es kivanj valamit hamar, nehogy elszalaszd!
2021. dec. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Az égi helyzet pont olyan, csak némely aspektusaiban teljesen másmilyen.
2021. dec. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt találod Jézus valószínűsített képletét:

[link]


Én nem látok benne jelentős hasonlóságot a mostanival.

2021. dec. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Olyan más soha nem lesz.

Nem csak a Föld mozog, hanem az összes csillag is, tehát térbeli helyzetük változik.

Az idő előrehaladtával visszaút nincs.

2021. dec. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A csillagászok szerint az asztrológusok rosszul olvassák a születési képleteket, mert nem veszik figyelembe a több évezredes eltolódást. Számítógéppel lemodellezhető a csillagok állása egy adott személy születésének pillanatában. Én csináltattam egy ilyen képet és pl. a nap az oroszlán csillagképben helyezkedik el, nem a szűzében.
2022. febr. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2022. febr. 13. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!