Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Az a kisfiú aki kétszer is...

Az a kisfiú aki kétszer is meghalt, látta Jézus Urunk & angyalait! Ez várhat a túlvilágon? Már kezdesz hinni?

Figyelt kérdés

"Jézusért teszek. Tudom, hogy ő valós. Tudom, hogy az angyalok léteznek. Tudom, hogy létezik a mennyország. Láttam Jézust. Tudom, hogy ő ott van.” – nyilatkozta London."


Egy egészen elképesztő történet. Tudom hogy a szkeptikusok azzal szoktak jönni, hogy csak hallucináció, de ez a kisfiú kétszer is meghalt. Látta a halott nagybátyát és két halott testvérét, akiről nem is beszéltek neki. A túlvilágon találkozott velük. Beszélt Jézus urunkkal és angyailavl is. Ez vár reánk felebarátom?


[link]



2021. júl. 13. 21:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
60%

az agy természetesen ilyet fog vetiteni felé:)

Hiperkarma enekesének OCD hallucinaciói vannak példaul.

Ilyen egy halál közeli élmény.

2021. júl. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
69%
Izé... aztán szórólapod van-e barátom, vagy majd kérjek tőled az aluljáróban amikor prédikálsz? 😂
2021. júl. 14. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
17%
Igen, Isten az agyban létezik. Ezctudomány.
2021. júl. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
22%
Monarch programozás felebarátom, nem mész innen sehova ha ezt hiszed! A Van Allen sugárzási öv fogva tart. Hogy mi vár rád egy másik emberi test, a meglévő rabszolgalét folytatása, nekem ez a meggyőződésem! Mesterséges húsbörtönbe zárt rab vagy egy börtönbolygón, én ebben hiszek. Szerinted melyiknek nagyobb az esélye, hogy azok angyalok, isten, Jézus, vagy hogy az emberiséget manipuláló földönkívüliek (energialények)?
2021. júl. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
52%
4, Íti az igaz Istenünk!
2021. júl. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
Jó-jó! Értem, hogy kétszer halt meg, de mitől támadt fel az első halála után?
2021. júl. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
51%

"Kétszer halt meg"

Minden ember kétszer hal meg, a második halálához nem kell az elsőből feltámadás.

.

Első halál:

a test életképtelenné válik (azaz további működésre alkalmatlan) és az abban hívők szerint a lélek/szellem elhagyja porhüvelyét.

Második (és végső halál):

Az egyént elfeledik.

.

Az első halál a test felbomlásával jár, ráadásul rövid időn belül, hiszen az agysejtek hamarosan szétbomlanak.

.

HalálKÖZELI élményekről sokan, elfogadhatóan beszámolhatnak, ám a HALÁL UTÁNIról nem.

2021. júl. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
61%

na en első vagyok

azóta pár percre halott voltam és csak sötétség volt.

2021. júl. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
82%

Ha végignézek itt a fórumon, amit itt a videóban elmondanak a nyájról egy az egyben igaz!


https://www.youtube.com/watch?v=Jbie3jYoNrc&t=351s

2021. aug. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
80%

Én hiszek Istenben és az angyalokban, tudom hogy léteznek pedig egyszer sem haltam meg. Vallást nem gyakorlok, nem vagyok megkeresztelve és a bibliát sem olvastam, csak volt egy nagyon nehéz időszak az életemben amit "egyedül" kellett végigcsinálnom.

Aki hisz, azzal tudnak csak kommunikálni és segíteni neki, de csakis ha felhatalmazást kapnak mert szabad akarata van mindenkinek és ezt tiszteletben tartják.

Minden embernek jogában áll hinni vagy tagadni a létezésüket, azonban mindenkinek van őrangyala és érdemes kapcsolódnia vele mert valóban léteznek és elképesztő dolgokra képesek. Bölcsek jó a humoruk és szeretetet árasztanak.

Akiben pislákol a hit érdemes elkezdenie gondolatban, írásban vagy akár szóban megszólítani az őrangyalát, kérni egy jelet és figyelni, de adjon felhatalmazást! Eleinte nekem várni kellett, volt hogy napokat de mindig jött válasz, amikor képes voltam a figyelmemet a jelen pillanatra összpontosítani.

Azokon a csatornákon üzennek, amikkel az egyénhez legkönnyebben tudnak kapcsolódni, nekem zenén, ismétlődő számokon vagy a természeten keresztül szoktak, amikor kérem és mostanában azonnal, de évek óta gyakorlom.

Mondhatjátok hogy hallucináció, nem az, hit kérdése hogy kapcsolatba kerüljön velük valaki, azt mindenkinek önmagában kell megtalálni és kitartást kíván egy ilyen materialista világban, amiben élünk de megéri.

2021. szept. 9. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!