Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mindegyik csillagjegyböl...

Mindegyik csillagjegyböl lehet negatív ember? Olyat nem kérek horoszkóp hülyeség!

Figyelt kérdés
2022. jan. 13. 23:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ok se kell es beled kot. Gusztustalanul jatsznazik...

Barkit hatba tamad...

2022. febr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Bak vagyok, nem vagyok pesszimista, csak felkészülök arra az eshetőségre is, hogy nem sikerül valami, így nem ér akkora csalódás, max siker meg öröm…

Negatív se vagyok, ha valaki nagyon a fellegek felett jár, akkor is max a földig húzom le, de az a realitás talaja :) de nem jellemző amúgy, hogy elrontom bárki örömét vagy elvenném a jókedvét.

2022. ápr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kos ismerősöm nagyon negatív!

Szűz az aszcendense, nem tudom mit befolyásolhat ez,

Negatív, rosszhiszemű, nárcisztikus, mellette irigy, féltékeny, sértődékeny és haragtartó, talán bosszúvágyó is. Keserű, nem fogad el más véleményt, csak a saját tapasztalata tökéletes (tárgyakra, megoldásokra, gasztronómiára pl), fölényeskedő, egyik oldalon sz.revő a másikon szórja a pénzt mert megteheti és lenézi aki nem keres annyit mint ő.

Folyton feszültség van körülötte, nyugodt környezetben hergeli magát és másokat is a legkisebb semmiségekkel, ha erre senki nem vevő, akkor ő kap össze valakivel, csakhogy neki legyen igaza és boruljon a nyugalom. Nyers, közömbös, rideg.

Aztán meg sajnáltatja magát, ha nem úgy állnak már hozzà mint korábban.

2022. ápr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Negatív csillagjegynek tudom be a szűzt és a skorpiót.

Ha csak egy kis dolog véletlen esetekben is nem úgy van, ahogy ők elvárják, már robbannak.

De néha az ikrekben is megvan ez.

2022. máj. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!