Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért ilyen rossz emberek a...

Miért ilyen rossz emberek a skorpiók?

Figyelt kérdés

Lételemük az áskálódás, keresztbetevés másoknak ok nélkül, bosszúállás, irigykedés, rosszízű pletyka híresztelés, erősebb csillagjegyek/emberek nem elfogadása és provokálása, túlzott önbizalom mutatása miközben belül egy gyenge sebezhető sz.rok stb stb.

Mindig olyan átlátszó például az is, hogy amikor dicsekednek, nagyzolnak, viszont valaki ettől nem dobja magát hanyatt és még meg is jegyzi, hogy minek dicsekednek és kit érdekel, akkor még nekik áll feljebb.

Az is nagyon irritáló bennük, ha egy adott személyt akarnak valahogy "piszkálni" viszont az adott személy arra nem reagál rá vagy simán csak nem karcolja meg a próbálkozása (mivel erősebb ember) akkor próbálkozik ilyen megkerüléses undorító taktikával, hogy akkor a kinézett személyhez közelállóknál próbálkozik pl. Hülyének való beállítással, kigúnyolással stb.

Mindenesetre ezeken kívül még rengeteg olyan negatív tulajdonságuk van amit fel lehetne még sorolni és az sem véletlen hogy ők a legutáltabb jegy...

Félreértés ne essék, vannak jó tulajdonságok is, de azok eltörpülnek a rengeteg undorító mellett.

Ja és kedves skorpiók, ne is próbálkozzatok azzal a magyarázattal, hogy nem ismerem eléggé a jegyeteket és jellemeteket... dehogynem, pont ez a baj: évekig volt egy skorpió barátom kiismertem nagy nehezen minden apró hülyeségét és egy csalódás számomra ez a nagy hűhó meg titokzatosságoskodás a nagy semmiért!



2021. dec. 5. 15:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/110 anonim ***** válasza:
80%

Durva általánosításokat írsz le...

Ismersz minden skorpiót??? Hány ember alapján extrapolálsz???

2021. dec. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/110 anonim ***** válasza:
73%
Én egy teljesen más csillagjegyű esetén is le tudnám írni ugyanezeket. Akkor mi van???
2021. dec. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/110 anonim ***** válasza:
84%
Ezek miért Skorpió tulajdonságok? Mely részét lehet a Skorpióhoz köt? az összeset?
2021. dec. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/110 A kérdező kommentje:

#1

Számszerint 6 skorpiót ismerek. Kivétel nélkül megtalálhatóak mindegyikben a leírt tulajdonságok.

Aljas, gyenge ember szerintem az összes, akik szemtől szembe gyávák támadni. De nyilván lehetnek kivételek.

2021. dec. 5. 15:33
 5/110 anonim ***** válasza:
83%
És itt csak a Napjegyüket vetted figyelembe? Mindegyikük október végén vagy november első felében születtek? Volt e olyan aki ilyen volt, de más hónapokban születtek?
2021. dec. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/110 A kérdező kommentje:
Én értem amit írtok és részben jogos is persze. Nyilván csak a hónapjuk szerint egyeznek, hogy skorpió. Na de emberek ennyire nem lehet véletlen, hogy mindegyik skorpió ilyen pont akiket ismerek... érdekes más csillagjegyű emberekben nem találni ilyen rosszindulatú vonásokat.
2021. dec. 5. 15:41
 7/110 anonim ***** válasza:
76%

4: én meg ismerek 16 másik csillagjegyűt, akikre ugyanezek jellemzőek.

És akkor mi van?

2021. dec. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/110 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező ezt már nagyon durván bebeszéled magadnak, mindenki tudja hogy nem minden a Napjegy és azt is hogy az aszcendens jobban leír egy személyiséget amit kifele mutat, és Skorpió aszcendens esetén már mikor van az illető születés napja, akár május 5-én is lehet
2021. dec. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/110 A kérdező kommentje:
Ne magyarázkodjatok skorik! Tudjátok ti nagyon jól milyen irritáló barmok vagytok nem kell itt próbálkozni. :D ne aggódjátok nem csak én utálom a jegyeteket, hanem konkrétan a világ 80%-a. Aszcendes ide vagy oda, érdekes módon mindegyik skorpió gonosz akit ismerek és valószínűleg nem ugyanaz az aszcendensük. Na erre mit tudtok mondani? :)
2021. dec. 5. 15:51
 10/110 A kérdező kommentje:

#7

Hogy mi van? Az, hogy csak kamuzol és próbálod óvni a koncod. :)

2021. dec. 5. 15:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!