Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Akinek meggyozodese, h a...

Akinek meggyozodese, h a horoszkop fontos sorvezeto az eleteben, milyen szemelyes tapasztalatokra alapozza ezt?

Figyelt kérdés
Mondanal par konkret peldat, amikor segitett eligazodni / jo dontest hozni az eletben az, h figyeled es elemzed masok horoszkopjat (es a sajatodat is)?
2022. febr. 2. 13:34
1 2 3
 1/22 Bálvány ***** válasza:
27%

Ingatlanok bérbeadásával is foglalkozom. Egy-egy albérletre számtalan jelentkező akad és nagy dilemma, hogy kit is válasszak. (Fog vajon fizetni, vigyáz a berendezésre? Hogy dönthetném el egy vadidegen emberről? Sok pénz múlik ezen!) A facebook oldalak átvizsgálása

után végső segítség egy elkért születési dátum lehet (persze időpont nélkül). Már a napjegy is sokat mondhat

(szűz, bika: Isten hozott! kos: Én mást keresek!), de ha tapasztalt elemző vagy jóval többet is kiolvashatsz.

ISMÉTLEM: A döntéshozatal nem elsődlegesen és kizárólag a horoszkóp alapján történik!!!!!

Ez csak segít szelektálni több ismeretlen (de megfelelőnek tűnő) ember között aki mind állítják, hogy megbízhatóak........................

További példa : Állásinterjúknál egy HR-es kezében (fejében) az asztrológia aranyat ér.

2022. febr. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%

A személyes tapasztalatom csak annyi, hogy a viselkedésük alapján egy ismerősöm mindenkinek belőtte anno a horoszkópját. Pontosan. Nem, nem betanulta.

Másrészt a családomban mindenkire igaz az általános horoszkóp jellemzés. És nem, nem tudnám felcserélni őket, mert nem annyira általánosságok, nem igazak mindenkire a jellemzők.


Szerintem például egy oroszlánt, skorpiót akármikor fellehet ismerni.


Ugyanakkor olyanokban nem hiszek, hogy párhoroszkóp. Ott az egy horoszkópon belül eltérő kis jellemek nagyon sokat számítanak. Felerősíthetik egymás gyengéit, vagy épp erősségeit.


Én oroszlán-halak kapcsolatban élek sok sok éve, olyan horoszkópot még nem olvastam, amiben ideális pár lennénk és mégis. :) Tökéletesen kiegészítjük egymás gyengeségeit.

2022. febr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Kösz, tök jókat írtatok. jó, hogy így is lehet beszélgetni a horoszkópokról.
2022. febr. 2. 16:21
 4/22 Bálvány ***** válasza:
Tehát az emberek életében nincs szubjektív döntés? Mindig minden választást meg lehet indokolni mások számára, úgy hogy azok józan ésszel elfogadják? Ha neked ez volt eddig a tapasztalatod, akkor fasza életed lehet. Nekem ezt az asztrológia hidalja át.
2022. febr. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

"Tehát az emberek életében nincs szubjektív döntés?"

Van, de ez nem logikus.


"Ha neked ez volt eddig a tapasztalatod, akkor fasza életed lehet."

Igen, én abszolút logikus döntésekkel irányítom az életemet, legalábbis arra törekszem. Nem mondom, hogy nem hibázok esetenként, de természetesen sokkal logikusabb életvitel ez, mint az alapján döntést hozni, hogy mások mikor születtek.

2022. febr. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Bálvány ***** válasza:

1. Az asztrológia használhatóságát itt ne kérdőjelezd meg, mert a kérdés nem erre vonatkozott! Ha ezt szeretnéd vitatni két-három kattintással odébb beszállhatsz a parttalan vitába.


2. A kérdező 'konkrét' szituációkra kérdezett rá és én kifejtettem neki egyet. Itt vadidegen emberek közül kell minimális (szinte semmi) információ alapján döntened és nincs ésszerű támpontod.

Ha példámat rossznak találod és úgy gondolod van racionális megoldás amely tutira rövidrezárja az albérlők közötti választás kérdését, azt kérlek írd meg sok ember életét megkönnyítenéd a világban!


3. Véleményem szerint az ember naponta találkozik olyan élethelyzetekkel amelyben még magának sem tud indokolni döntéshozási folyamatot:

- Ezt az állásajánlatot fogadjam el, vagy azt? (mindkettőnek van előnye és hátránya)

- Ezt a csajt hívjam moziba, vagy amazt? (Az egyik kedvesebb, a másiknak nagyobb a melle. Hmmmm mi is a racionális döntés?)

Persze Nem mindenhol használható az asztrológia, vagy más okkult módszer, de az első példáimnál igenis utat mutathat. Aki nem hisz ilyenekben maradjon az egyszerű intuíciónál.....csak kérem ne meséljen racionális döntésről ahol ez nem lehetséges!

2022. febr. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

"1. Az asztrológia használhatóságát itt ne kérdőjelezd meg, mert a kérdés nem erre vonatkozott!"

Az sem a kérdésre vonatkozik, amit most írsz, arra reagálsz, amit én írtam. Én pedig arra reagáltam, amit te írtál, döbbenetes, hogy 2022-ben ilyen szempontok alapján hoznak emberek döntést.


"2. A kérdező 'konkrét' szituációkra kérdezett rá és én kifejtettem neki egyet."

Igen, az általad kifejtett szemponton döbbentem meg.


"Ha példámat rossznak találod és úgy gondolod van racionális megoldás amely tutira rövidrezárja az albérlők közötti választás kérdését, azt kérlek írd meg sok ember életét megkönnyítenéd a világban!"

Miért, ha nem tudom megválaszolni, az indokolja, hogy hülyeség alapján döntsünk? Csak mert nem lehet erre a kérdésre egy mindent lefedő választ adni, minden eset más, minden személy esetén különböző szempontok léphetnek életbe, ezen kívül nem értek az albérlet kiadáshoz sem, tehát nem ismerem a főbb szempontokat. Ettől függetlenül továbbra sem logikus egy észszerűtlen döntést hozni, csupán azért, mert te nem találsz racionális szempontot.

Ennyi erővel az alapján is dönthetnénk, kinek van több hajszála, mert a hajszálban pozitív energia van és így biztos jól fog elsülni a bérleti kapcsolat. Ugyanolyan hülyeség lenne, mint asztrológiai alapon dönteni.


"3. Véleményem szerint az ember naponta találkozik olyan élethelyzetekkel amelyben még magának sem tud indokolni döntéshozási folyamatot:"

Ez minden bizonnyal igaz. Épp ezért minden döntés előtt logikusan át kell gondolni, hogy milyen döntés milyen következményekkel járhat.

"- Ezt az állásajánlatot fogadjam el, vagy azt? (mindkettőnek van előnye és hátránya)"

Pont így, ahogy leírod! Az előnyök és a hátrányok mérlegelésével. Számomra abszurd lenne, ha ilyen helyzetben valaki az alapján döntene, hogy felhívná az ügyvezetőt és megkérdezné a horoszkópját...

"- Ezt a csajt hívjam moziba, vagy amazt? (Az egyik kedvesebb, a másiknak nagyobb a melle. Hmmmm mi is a racionális döntés?)"

A racionális döntés a saját preferenciád. Amennyiben számodra a kedvesség kiemelkedő értékkel bír a külsővel szemben, a kedvesebb hölgyet hívd el randizni, más esetben a nagyobb mellűt. Látod, milyen egyszerű? Csupán át kell gondolni, és lehet racionális döntést is hozni.


"csak kérem ne meséljen racionális döntésről ahol ez nem lehetséges!"

Attól, hogy te valamiben nem látsz rációt, az még lehet racionális döntés. Itt az említett példád is a csajokkal való randizással kapcsolatban. Valójában egy teljesen észszerű, átgondolható döntésről van szó. Persze ha az ember nem akar felelősséget vállalni a tetteiért, akkor jobb a döntéseket a csillagokra bízni...

2022. febr. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Bálvány ***** válasza:

"Miért, ha nem tudom megválaszolni, az indokolja, hogy hülyeség alapján döntsünk?"

Nem látom értelmét ennek a vitának. Te az asztrológia mélyebb ismerete nélkül elveted az egészet.

Belelapoztál egy női magazinba és a heti horoszkóp alapján fikázol itt minden asztrológiával kapcsolatost. Nem hibáztatlak, ilyen felületes ismeretekkel én is így gondolnám.

Az asztrológia valójában egy tudomány, amit 4 évig tanítanak. Nem akarom ezt itt most vita tárgyává tenni , de az emberek nagyrésze is tudja , hogy születési napjegy már jó eséllyel(!) mutathat valamilyen

személyiségtipusokat. pl.: Bika: otthoncentrikus kiszámítható; szűz: alapos, dolgos; kos: kiszámíthatatlan fellángoló...

Persze ezek a napjegyek által jelzett tulajdonságok még az asztrológia szabálya szerint is változhatnak a többi bolygóállás függvényében.

De emellett is azt mondhatom, hogy lehet rájuk számítani döntéshozásnál, információszegény helyzetben, ha már semmi más támpont nincs (talán csak a jelentkezők frizurája).

2022. febr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

"Te az asztrológia mélyebb ismerete nélkül elveted az egészet."

Az asztrológiát nem kell mélyen ismernem ahhoz, hogy tudjam, hogy hülyeség. Az objektív, tudományos kutatások ugyanis nem támasztották alá az asztrológiai téziseket, sőt:

[link]


Így tehát megvallom őszintén, az iszlamizmus téziseit sem ismerem mélyrehatóan, ettől függetlenül nem logikátlan az, hogy nem hiszek benne.


"Belelapoztál egy női magazinba és a heti horoszkóp alapján fikázol itt minden asztrológiával kapcsolatost."

Dehogy lapoztam! Az elképzeléseimet bizonyított kutatásokra alapozom, veled ellentétben, aki színtiszta hitre.


"Az asztrológia valójában egy tudomány, amit 4 évig tanítanak."

Nem, ez téves. Az lehet, hogy évekig tanítják, ugyanúgy, ahogyan papokat is képeznek, ettől az még nem lesz tudomány. Természetesen nincs olyan TUDOMÁNYOS INTÉZMÉNY, ami az ezoterikus téziseket elfogadná tudományosként.

"a kb. három tucat tudományos vizsgálat egyike sem talált semmiféle összefüggést az asztrológia állításai és a valóság között, noha a kutatók minden fortélyukat latba vetették, hogy valamiféle összefüggést kimutassanak. Ellenpélda nincs, nincs olyan vizsgálat, ami ettől különböző eredményt hozott volna."

2022. febr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Bálvány ***** válasza:

Aha, de ha szerinted ez hülyeség....akkor miért olvasgatsz-írkálsz az asztrológia rovatba?

/Szerintem pedig a profi labdarugásnak nincs semmi értelme, de távol álljon tőlem, hogy a Fradisták fórumán győzködjem a kopaszokat, hogy a bőrgolyót (milliós fizetésekért) kergető felnőtt férfiakért való rajongásnak nincs értelme./

2022. febr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!