Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit érdemes nézni ha összevete...

Mit érdemes nézni ha összevetem a születési ábrákat?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel fogalmam sincs hányadán állok. Megkérdezni ezt nem igen tudom mert még én sem tudom mit érzek igazából de azt igen hogy erős a kötődés köztünk. Beszélgetünk, de egy időben megszakítottam vele a kapcsolatot de aztán csak valahogy újra "egymásra" találtunk. Fura mert egyik mondatábol azt érzem többet érezhet irántam mint amit elmond de ugyanakkor a másik szavával teljesen elbizonytalanít.


Én magam sem tudom eldönteni mit érezhetek csak azt tudom hogy kötődöm hozzá.


Akik tapasztaltabbak tudnának tippet adni hogy a két képlet között milyen kapcsolódásokat érdemes figyelnem?


2022. febr. 16. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:

A férfi marsa a te vénuszoddal

A férfi vénusza a te napoddal, aszcendenseddel

Holdak mennyire illenek össze (ez nagyon fontos)

Marsok, merkúrok mennyire illenek össze

Nézzétek meg mi van az 5. és 7. házatokban, bennük vannak-e a másik jegyei

2022. febr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és amit kihagytam, ha a te holdad a férfi vénuszával, vagy az ő holdja a te vénuszoddal összeillik nagyon jó pont
2022. febr. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is egyenként nézzük a radixokat, hogy a két személynek milyen életterületek fontosak, mire utal a két radix mint sorspálya, és milyen partnerrel érzik jól magukat.


Ezután jöhetnek a planéták egymáshoz való viszonyulásai. Elsődlegesen a testi vonzalmat, kémiát leképező állásokat érdemes keresni, hiszen megfelelő szexuális vonzalom nélkül nincs keresnivalója egy férfinak és nőnek egymás mellett. Ennek számos formája lehetséges a klasszikus Vénusz - Mars fényszögeken túl. Tapasztalatból mondom, hogy életem legjobb szexuális élményét olyan nővel éltem át, aki be sem vonta a Marsom a szinasztriába azon kívül, hogy az aszcendensén állt majdnem.


Következő lépés a lelki-érzelmi összhang. A férfi a Nap, a nő a Hold, legjobb ha egymással harmonizáló jegyekben vannak, illetve kapcsolódnak. Itt elég tág az orbisz, mivel fővilágosítókról beszélünk, tehát nyugodtan ha mondjuk a férfi Napja Halak 27 fok, a nő Holdja Rák 10 fok körül van, azt nyugodtan veheted trigonnak.


Merkúrok fényszögeit nézzük a kommunikáció minőségének szempontjából, nem árt ha megértik egymást a felek ha konfliktus van.


Szaturnuszok fényszögeit nézzük, ez adhat maltert a kapcsolatnak, persze nem kizárólagosan.


Születési uralkodókat nézzük, hogy van-e köztük kapcsolat, vagy egymás radixában hova esnek, mivel fényszögelnek.


Megnézzük a hetes házakat, hogy oda, vagy velük szembe esik-e a másiknak fontos planétája, mennyire van meg a hetes ház által képviselt tartalom a másikban valamilyen formában. Például ha a hetes házad csúcsa Nyilasba esik, akkor nem árt, ha a másik fél hordoz Jupiter analógiákat, stb.


Szóval...ez egy elég összetett munka, javaslom Kálmán Eszter Szinasztria című könyvét elolvasni, elég szépen összeszedte a dolgokat.

2022. febr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bálvány ***** válasza:
46%
Szóval egy ilyen képlékeny-felületes kapcsolatnál hogyan terelődött arra a szó, hogy pontos születési időpontot eláruljon? Elég ritka hétköznapi embereknél, hogy ezt percre pontosan tudja. És ha mégis, ennek az információnak a megosztása intim dolog és viszonylag egyértelmű mire is kellhet. Óra-perc nélkül #1,#2 semmire sem jó.
2022. febr. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!