Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit jelent ha sok bolygó van...

Mit jelent ha sok bolygó van az első házban?

Figyelt kérdés

Ha három vagy több is.


Konkrétan Uránusz, Neptunusz és még a Szaturnusz is a végén.

Nyilas aszcendens vége, Uránusz és Neptunusz a Bakban, a Szaturnusz a Vízöntőben.


De érdekel az is általánosan mi van ha sok bolygó van az első házban.



2022. febr. 20. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Házibulit tartanak
2022. febr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Jó nagy házad van.

Az én házamba még én is alig férek be.

2022. febr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%

Eljegyési gryllparty-engem ne hivjatok nem gratulàok kihagyom ..bàntottàl igy is eleget..

Hivd el a főnököm

2022. febr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy vettem észre hogy akinek nyári jegy az aszcendense annak baromi kicsi az egyes háza, a télieknél meg rohadt nagy. Ez egy megfigyelés nem tudom miért van
2022. febr. 20. 21:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nem feltétlen van így, a házak területét úgy tudom az MC-ből számítják, ahogy az aszcendenst is.

Az I. a személyiség háza, az éné, amivel azonosulsz. Mivel a Marssal analóg, megmutathatja a megküzdő képességet, a fellépést, a vérmérsékletet és az energiaszintet is, de ezeknél a dolgoknál a Marsot is meg kell nézni. A bolygók ebben a házban az énre irányulnak, ezért kiemelt jelentősséggel bírnak.

2022. febr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!