Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Olvastam hogy egyes asztrológu...

Olvastam hogy egyes asztrológusok ki tudták számítani, hogy ez meg az a sztár miért halt meg, állítólag a bolygók, fényszöveg stb állásából, meg hogy X, Y bolygó a 8. házban volt az volt a halál oka?

Figyelt kérdés

A kérdésem az, hogy az asztrológiával ki lehet számítani, hogy ki mennyit él meg mikor hal meg? Ez olyan mint valami jóslás? Illetve hogy csak kamu? De itt van a második link ahol az orvos ürge azt vallja és már volt több ilyen is, szóval ahol azt mondják h kiszámították a dolgot. Vagy ezeket csak után gyártották? Állítólag a Zámbó Jimmy-nek is kiszámították és bejött a dolog.


Segítene valaki?

Nekem a hold a skorpióban, a nap a skorpióban és a plútó a skorpióban a 8. házban van mind a három és aggódok. :S


Ha nem nagy kérés olvassátok el és úgy mondjatok véleményt, ne csak úgy mondjátok a mondandótokat. :)



[link]


[link]


2015. nov. 10. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Így van. A halál oka a fényszöveg !
2015. nov. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Skorpió domináns vagy valószínűleg. Ennyi. Ez a halálos dolog meg bullshit
2016. júl. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!