Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Aki elkezd komolyabban asztrol...

Aki elkezd komolyabban asztrológiával foglalkozni annak el kell fogadni hogy konfliktusokból fog állni az élete?

Figyelt kérdés
Mert valaki úgyis be fog szólni vagy leszólni. Mióta komolyabban foglalkozom vele, folyamatosan veszekszem a környezetemmel és nem én akarom megtéríteni őket.

2022. febr. 22. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ehhez nem kell asztrológiával foglalkozni. Az emberek bárkibe bármiért bele tudnak kötni.
2022. febr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem kell minden konfliktusba beleállni. Sokmindent el kell engednem nekem is a fülem mellett, ha nem tenném, akkor az egész életem csak veszekedésből állna. Manapság két véglet van, mindent elfogadni, vagy az élő fába is belekötni.
2022. febr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem, csak a hülyékre jellemző, hogy leállnak veszekedni, akinek van valamennyi esze, az nem kezd el veszekedni a környezetével, és nem reagál a negatív kritikára.
2022. febr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha kardinalis jegyben van az aszcendensed, akkor anelkul is :)



37F incel

2022. febr. 27. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor is, ha Mérleg?
2022. febr. 27. 13:31
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor aztan vegkepp, mert Kos van a deszcendensen :)



37F incel

2022. febr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És ha a Rák az aszcendens?
2022. febr. 27. 15:10
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha Rak az aszcendens, akkor a deszcendens Bak, vagyis a kulvilag azon dolgozik, hogy bekorlatozzon. Tudod, Bak -> Szaturnusz -> korlatok.


Amugy, ha elkezdtel "komolyabban" foglalkozni az asztrologiaval, ideje utananezni, mit is jelez az aszcendens. Na nem a new-age amcsi maszlagrol beszelek, hanem a tradicionalis ertelmezesrol.



Ugye az aszcendens a mundankor elso hazanak csucsa, ami a Kos archetipus gyakorlati megvalosulasi terulete, tehat mindenkeppen egy konfliktusforras, akarmilyen jegyben legyen is az. Mert azon keresztul provokal a kulvilag, hogy felvedd a kesztyut. De folyamatos nyilt konfliktus a kardinalis keresztbe tartozo aszcendens eseten eszkalalodik.



De lattam, hogy rampriviztel, hogy valojaban Nyilas az aszcendensed, tehat a valtozo kereszthez tartozik. A valtozo kereszthez tartozo aszcendensu embereket a kulvilag ugy provokalja, hogy allandoan kirantja aloluk a szonyeget, es ezaltal zavart keltenek.



37F incel

2022. febr. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Csak kíváncsi voltam a véleményedre. Eleve sok fontos bolygó áll kardinálisban

Viszont változóban egy bolygó se áll

2022. febr. 28. 04:02
 10/11 A kérdező kommentje:
Közrezárt a Bak az egyesben a hetesben a Rák is. Ez is számít sztem
2022. febr. 28. 04:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!