Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok az oroszlán nőkről?

Mit gondoltok az oroszlán nőkről?

Figyelt kérdés
Nem CSAK arra vagyok kiváncsi, amit leírnak mindenféle oldalon, hanem személyes tapasztalatokra is :) Általánosságban az oroszlán nőkről..:P
2010. szept. 12. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Ordítanak, harapnak. (Bocs.:)
2010. szept. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem voltam elég pontos..:P

az oroszlán horoszkópú nőkről...:P

2010. szept. 12. 21:36
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Elvárják, hogy körülrajongják őket minden semmiségért. Nem igazán kedvelem őket, nagyképűek. De sosem vallják be.
2010. szept. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én jóban vagyok velük. Sok Oroszlán ismerősöm van, szeretem is őket. Igen, tudnak uralkodni, de ugyanakkor nagyon melegszívűek is. Mindez persze az aszcendenstől függ, hogy mennyire ellensúlyozza ezt a jegyedet, és a jellemzőjét, az uralkodási vágyat.

Az aszcendens, a másik jegyed, a másik felet, kiszámításához szükséges, a születési hely, az idő, percre órára kb. tudni kell.

[link]

2010. szept. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én csak most őszinte véleményt fogok írni, de gondolom ezért is tetted fel a kérdést. kos vagyok, lehet, hogy csak azért nem jövök ki néhány oroszlánnal, mert tűz-tűz jegy. De lány vagyok, a pasik cseszett jófejek oroszlánokba, de a lányoktól néha a falra mászok. Tényleg tudnak nagyon kedvesek lenni, megszámos jó tulajdonságuk van, de hiúak, a kritikát nem bírják egy kicsit sem, és a társaság számukra szent-és sérthetetlen...
2010. szept. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én oroszlán csillagjegyben születtem,de ugyanakkor skorpió az aszcendensem.Én magamról tudnék írni: makacs vagyok, és amit eltervezek azt bármi áron de véghez viszem, nem hallgatok másra-véleményt meghallgatok,latolgatok, de nem hagyatkozom másra.Nem követem a divatot(minden oroszlánra azt írják hogy a pompát szereti...)olyan ruhákat és ékszereket(nem aranyat hordok hanem ezüstöt, azt jobban szeretem) hordok amikben jól érzem magam.Közvetlen, barátságos, megbízható, őszinte(annyira hogy nem érdekel az ha valakit megbántok), konok, de melegszívű és barátságos vagyok,lehet rám számítani és egy nagy bajom van..nem tudok nemet mondani: kölcsön kérnek tőlem(pénzt, vagy bármi mást) adok, még akkor is ha nekem is kevés van!

Hát ennyi..nagy vonalakban!

2010. szept. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!