Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika nő milyen a szerelemben...

Bika nő milyen a szerelemben és a hétköznapi életben?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 2. 12:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A bika nők altalában cinikusak es makacsak de jól odamondják az őszintét. Egyebkent ugy összvissz a bika jegyü emberekkel nem vagyok jóba nagyon ellenszenvesek kötekedősek nem hallgatnak más véleményére.

Viszont pozitívum lehet hogy eléggé magabiztosak.

2022. ápr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Bika nő vagyok.


Egyáltalán nem vagyok féltékeny típus, talán kicsit inkább gyanakvó és bizalmatlan, de a klasszikus értelemben vett féltékeny nem. Sőt, túl büszke és magabiztos vagyok ahhoz, hogy nyomozgassak a másik után, meg stresszeljek azon, hogy megcsal-e. A bika inkább csendben megpusztul magában, de azt mutatja kifelé, hogy aki menni akar az menjen.

Ha egy bikát elküldesz többet utána nem látod, ez tény. Szeretek közömbös lenni egy szakítás után, érzelmet nem látni rajtam.


Párkapcsolatban figyelmes és nyitott vagyok, ahogy a hétköznapokban is. Elsőre mindig kedves vagyok mindenkivel, utána valóban egy paraszt leszek viszont ha nem kapom meg a ugyanazt tiszteletet. Nagyon-nagyon fontos nekünk a tisztelet! Kötözködni és bunkóskodni nem szoktam, mert az idő pénz és egy idiótával való társalgás nyugtalanná tesz, inkább otthagyom azt aki ilyen érzelmeket vált ki belőlem, hiszen ez idő alatt annyi más hasznosabb dolgot is csinálhatok, például pénz keresek és élvezem az életet. Soha nem akaszkodnék a másikra egy kapcsolatban, nagy a szabadságvágyam, szeretek egyedül lenni, kell a tér. Ellenben tényleg magabiztosak és nagyon makacsok vagyunk. Ha eldöntök valamit, végigviszem, maximum kikezdhetetlen kristálytiszta logikával és jelentős pénzbeli kockázati tényezőkkel lehet lebeszélni bármiről is. Hozzáteszem, komótosak és gyakorlatiasan vagyunk, tehát mire eldöntünk valamit, hogy belevágunk már átgondoltuk minden oldaláról apró részletességgel.


Szeretünk tervezni, pénzt keresni, bulizni és rengeteg olyan dologhoz van tehetségünk ami a megfogható anyaggal kapcsolatos. A pénz biztonságot nyújt, elköltjük simán egy ruhára vagy egy drága telefonra (vágyunk a legjobbra, a legszebbre) de mások számára indokolatlan dolgokon tudunk spórolni.

Remek társak vagyunk, de a kor előrehaladtával a hedonista bikából sokszor kissé introvertált lesz, szeretünk otthon lenni, szépíteni a környezetünket, kizárni az embereket. Mindennél többet jelent számunkra a béke, a nyugalom. Alapvetően kerüljük a konfliktust, de nem kell félteni a bikát ha meg kell magát védenie.


Nem szeretjük ha valaki helyettünk dönt, ha okoskodik, ha megmondóember, a meglepetéseket, a túl erőszakos, heves személyiségeket, a sürgetést, ha nincs kedvünk valamihez bombával sem lehet kirobbantani a kanapéról.


Ne felejtsük el, hogy nagyon hűségesek, lojálisak és türelmesek vagyunk!


Ideális barátságok/szerelmek a bikával (föld-víz):

-bika

-rák

-szűz

-skorpió

-bak

-halak


Tűz és levegőjegyekből tapasztalataim szerint az oroszlán és a mérleg még szóba jöhet. A többi jeggyel felületesen pl. egy munkahelyen kijön a bika, de magánéletében ritka, hogy egy kos lesz a legjobb barátja.


Természetesen ezek csak egy napjegyre vonatkozó általános tulajdonságok, ha ezek alapján kezeli az ember a másikat, csalódás érheti. Nagyon sokat számítanak az egyéni aspektusok! Ha például már tudjuk a másikról az aszcendensét, lényegesen előrébb vagyunk az alapvető személyiségjegyek megismerésében.

2022. jún. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!