Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A mérlegeknek 2020. szeptember...

A mérlegeknek 2020. szeptember 21.-én szerencséjük lesz a szerelemben, de holnap már párkapcsolati problémáik adódhatnak?

Figyelt kérdés

Megdöbbentő:

"Napi horoszkóp 2020. szeptember 21.

Valami gyönyörű élményben lesz része, talán azzal az emberrel közösen, akinek annyi mindent köszönhet. Ma semmi sem billentheti ki a nyugalmából."

[link]


"Napi horoszkóp 2020. szeptember 22.

A párkapcsolati problémák megint utolérik. Ha nem úgy, mint eddig, hát akkor valami egészen új formában. Lehet, hogy most épp az ellenkező oldalról kell szemlélnie a dolgokat, mint amitől ön eddig szenvedett."

[link]


Hogyan lehetne átvészelni, hogy holnap 22-én se legyen gond? Van valami praktika erre?



#mérleg #2020 szeptember 22
2020. szept. 21. 18:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Holnap figyelni fogok a páromra egész nap, nehogy megcsaljon!
2020. szept. 21. 18:51
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én mérleg vagyok, de ma eléggé felhúztam magam, ja, és a szerelemben sem volt szerencsém
2020. szept. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Én se tudom,de ez az egész asztrológia,horoszkóok egy nagy fszság.

Inkább valami értelmesebb dolgokon gondolkozz.

2020. szept. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A napi horoszkopokban ne higgy.

Se a heti se a havi horoszkopban.

Ezek mind kamuk. Valaki erre ra van allitva, hogy kitalaljom valami hulyeseget es ennyi.


Viszont en a horoszkopban egyebkent meg hiszek, pl en halal vagyok, es elegge igazak ram ezek a dolgok:D


Visszaterve egy ido utan ismetlodni fognak a napi horoszkopok, csak varnak 1 honapot kb:D

2020. szept. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyat aki kezdő újságíróként ezeket írta. Konkrétan a hasukra ütnek és kitalálnak valami marhaságot minden jegyhez, ezt variálják cserélgetik és szétnevetik magukat közben. Röviden: kamu az egész és jobbára gyakornokok írják az első butaságot ami eszükbe jut az ilyen rovatokban.
2020. szept. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor rá se parázzak?
2020. szept. 21. 23:29
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj bocsi halak* nem halal vagyok😂


Ne parazz ra kamu ez a resze

En isn olvasgattam egy ideig, aztan basszus mintha ismeros lett volna mar par het utan amit irtak.

Szoval ne parazz🤪

2020. szept. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!