Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas és vízöntő milyen...

Nyilas és vízöntő milyen kapcsolat van köztük, vagy lehet ha megismerik egymást?

Figyelt kérdés
utálni fogják egymást vagy jól kijönnek?
2010. szept. 15. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

jaj!!!

nekem a pasim vizöntő! figyelj annyira szuper a kapcsolatunk, egy észjárás mindaketten szeretünk a középpontba lenni és sokkolni az embereket, nagyon kedves hozzám mindig és állandóan kanos. de én is kanos vagyok :)

minden téren kijövünk a legelső perctől fogva. a kapcsolatunk intenzív, sírósnevetős, őszinte, ha összeveszünk mindig csak a SEMMIN veszünk össze, mindig viccelődünk, nyitottak vagyunk minden újdonságra a világban, meg teljesen inspiráljuk egymást, néha ökörködünk csokievőversenyt rendezünk, meg sültkrumpliból építkezünk, mindenben a toppon van , állat,növényvilág, irodalom, film, zene, mindenről tudok vele bezsélgetni, nem egy romantikus nyálas pasi, és nem is az a húdeféltékeny, megcsaltam 1szer (csókvolt) és megbocsájtott, nagyon jóóóóóóóóóóóó a kapcsolat!!! 3 éve vagyunk együtt minden perc vidám és intenzív volt eddig, az első pillanattól imádjuk egymást!!!!


szenzésőn


természetesen én nyilas vagyok :) 20+ ő pedig 30+

2010. szept. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszod,vicces lehet,akkor ezekszerint jól kijöttök mindenben :D
2010. szept. 15. 13:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy mint az előttem szóló én is csupa jót tudok írni a két jegy kapcsolatáról, én nyilas vagyok a volt barátom pedig vízöntő.Annyira tökéletes kapcsolat volt hogy hihetetlen. Mindketten őrültek voltunk, de mégis meg tudtunk mindent beszélni őszinték voltunk a másikhoz és megbíztunk egymásban. Ő volt az első pasi akiben nem csalódtam, akinek nem hazudtam, nem csaltam meg és mellette voltam eddig a legboldogabb.

Ha a csillagok állásától függ hogy milyen két ember kapcsolata akkor a nyilas-vízöntő páros egy nagyon jó párosítás. :)


23/L

2010. szept. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi!!:D:D,,és ha még csak friss az ismeretségük de már beszélgettek,akkor a nyilas távolságtartóbb?
2010. szept. 16. 11:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem csak párkapcsolati szempontból, hanem egyébként is jó párost alkotnak. csak ha a tűz és levegő kapcsolatát nézem. A levegő táplálja a tüzet, és fordítva.

Nekem is levegőjegyű a legjobb barátom, már három éve, és még soha nem veszekedtünk semmi komoly miatt. Én is tűzjegy vagyok...

Párkapcsolati szempontból is nyerő :)

2010. szept. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi :D:D
2010. szept. 18. 17:01
 7/8 anonim válasza:
Nálunk fordítva van, én vagyok a vízöntő (nő) és a párom a nyilas (férfi). Nagyon jól kijövünk, mindent megbeszélünk, nagyon hamar sikerült megnyílni egymásnak.
2011. aug. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. aug. 5. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!